İkizler Burcu Çocuğu

Parlak gözleriyle kısa zamanda etraflarıyla ilgilenmeye başlarlar. İkizler çocukları, dikkatini çeken yüksek yerlere bir şekilde ulaşıp dokunmaktan çok hoşlanırlar. Genelde az uyurlar. Bu, aile büyüklerinin, özellikle geceleri kalkıp iyi olup olmadıklarını kontrol etmelerine sebep olabilir. Onların çift karakterli olduğu söylenebilir; bu nedenle ebeveynleri onları anlamakta zorlanırlar. Bu burcun çocukları, çok neşeli ve güler yüzlü olurlar. Devamlı hareket halindedirler, bulundukları yerin altını üstüne getirmekte hiç vakit kaybetmezler. İkizler burcunda doğan çocukların sanata olan merakı küçük yaşlarda başlar. Resim, müzik ya da dansa karşı çok yeteneklidirler.

Konuşmayı erken yaşta öğrenirler. Yeni kelimeleri büyük bir hızla hafızalarına yerleştirirler. İkizler çocuğu zeki ve kıskanç olur. Hiç durmadan sorular sorar. Kendilerine bilgisayar ya da boyama gibi türlü türlü uğraşlar edinirler. Genellikle sevgi dolu ve iyi huyludurlar ama disiplin gerektiği zaman bunun neden uygulandığını bilmeye ihtiyaçları vardır. Okul hayatları, tembel oldukları için ebeveynleri için zor geçer. İlgisini çabuk kaybettiği için sürekli özel dersler almak zorunda kalabilirler. İkizler çocuğu isterse okul aktivitesinde başarılı olabilirler. İnsanlarla olan iyi ilişkileri onları hayatta hızla yükseltebilir.

İkizler burcu bebekleri son derece zeki bebeklerdir. Etraflarıyla hemen ilgilenmeye başlarlar. Hareketli ve meraklı olurlar. Merak ettikleri ve inceledikleri objelere dokunmaktan ve karıştırmaktan çok keyif alırlar. İkizler burcu bebekleri küçük yaştan itibaren çok hareketli bir şekilde hayata başlarlar. Bu durum onlara türlü tehlike yaratır çok dikkatli olmak gerekir. Az uyurlar. Bu çocuklar yaşıtlarından erken konuşmayı sökebilir. Anlaşılması ve tanımlanması biraz zor çocuklardır.

Genelde bir konuyu düşünürken içlerinden değil, sesli düşünmeyi tercih ederler. İkizler burcu çocukları yeni yerler görmekten, yeni insanlarla tanışmaktan büyük keyif alır. Hassas ve duygusal bir yapıya sahiptir. Başarısı ve öğrenme isteği yüzünden okulda öğretmenleri tarafından çok sevilir. Dans ve müziğe karşı yatkınlığı çok fazladır. Hayalperest olurlar, çok fazla hayal kurar hatta bu hayalde yaşamaya çalışabilirler.

İkizler burcu çocukları hayalperest yapıları yüzünden biraz fazla yalan söylemeye müsaittirler. Bu durumun yanlış olduğunu onlara güzel bir dille anlatmalısınız. Bu burcun çocukları çok fazla zekidir, bu durum onların bir konu üzerinde çalışırken çabuk sıkılmasına neden olur. Ona sabırlı olmayı öğretmelisiniz. İkizler burcu çocukları çok neşeli ve güleryüzlü olur. Zeki oldukları kadar kıskanç bir yapıya da sahiptirler.

Genelde uyumlu çocuklardır ama ona yasaklar koymaya kalktığınızda neden diye sorgulayacaktır. Anne ve babasından sürekli ilgi ve sevgi beklerler. Evde her zaman mutluluğun ve huzurun olmasını isterler. Bu burcun çocuklarına sert davranmak ya da sürekli dırdır yaparak eğitmeye çalışmak son derece yanlıştır. Bu hareketlere maruz kalan çocuklar ileride ailelerinden kopma noktalarına kadar gelebilir.

İlgi alanları çabuk değiştiği için onunla sürekli konuşarak dikkatini bir noktada tutması sağlamak gerekir. Girdiği her ortamda bütün ilgi üzerinde olsun ister. Zeka oyunu gibi oyunlar oynamaktan son derece keyif alırlar.

Bu burcun çocukları çok sosyaldir. Birçok ikizler burcu çocukları sözel, dilsel ve matematiksel zekaya sahiptir. Kitap okumaktan son derece keyif alırlar ve kendilerine masal anlatılması çok hoşlarına gider.

Bu burcun çocuklarından ileride şair, gazeteci, radyocu, yazar, televizyon programcısı ve sunucusu gibi birçok meslek çıkabilir. Bu çocuklar okullarında çok başarılı olabilir.

İkizler Burcu Çocuklarına Nasıl Davranılır?

Bu çocuklar, zeki sempatik, hareketlidir. Hareketli yapıları nedeniyle bir yerde duramazlar. Bu çocuklar kesinlikle ihmale gelemeyecek çocuklardır, asla tek başlarına bırakılmamalıdırlar. Meraklı oldukları için prizlere bir şeyler sokmaya çalışabilirler, dikkat etmek gerekir. Eğer sesi çıkmıyorsa kesin birşeyler yapıyor demektir, kontrol etmek gerekir.

İkizler burcu çocukları merakları yüzünden kendilerine zarar verme ihtimalleri nedeni ile tehlikeli çocuklardır. Bunu önlemek için ona dikkatini çekebilecek aktiviteler bulup onu meşgul etmek gerekir.

Bu çocuklar genelde arkadaşlık ettiği çocukların özelliklerini taklit edip, onun ilgi duyduğu şeylere ilgi duyarlar. Bu yüzden ona arkadaş seçimi yaparken, onun için uygun arkadaşlar bulmak iyi olur.

İkizler burcu çocuklarının hayal dünyası çok geniştir, bu durum onlara yalan söylettirebilir. Yalan söylediği durumlarda sert çıkmadan düzgün ve iyi bir tavırla ona yalanın ne kadar yanlış bir şey olduğunu anlatmaya çalışın. Bu çocuklar çok çabuk sıkılır, uzun süre bir konu ile ilgilenemezler. Bunun ne kadar yanlış bir şey olduğunu ona sık sık hatırlatın.

Sorumluluklarını zaman zaman atlar ve yerine getirmezler, bunu ona, sorumluluklarını yerine getirmezse neler olabileceği şeklinde uyararak, bu durumun yanlış bir hareket olduğu ile ilgili olarak bilgilendirin. İkizler burcu çocukları duygusal anlamda beklentileri olmayan çocuklardır. Bu durumla ilgili onları duygusal düşünmeye yönlendirmelisiniz.

İkizler Burcu Çocuklarının Sevdiği Oyuncaklar

İkizler burcu çocuklarının dikkati çok çabuk dağılır, dikkati dağıldığı için de bir oyuncaktan hemen sıkılır. Sürekli olarak farklı oyuncak isteyecek ve mevcut oyuncaklarından sıkılıcaktır. Bu durumun ne kadar yanlış olduğunu ona anlatmalısınız. Bu çocuklar kitapları çok severler, ona kitaplar alabilir ya da bir kütüphaneye üye yapıp gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Aile Hayatı

Büyük ve mutlu bir ailenin parçası olmaktan çok hoşlanırlar. Çok hareketli ama hassas İkizler çocuğunun ailesinden beklediği, sürekli bir anlayış ve sevgidir. İlgi alanları çabuk değişen bu çocukları oyalamak gerekir. Konuşmak, ruhlarının derinliğine inmek ve onları dinlemek, hoşlarına gider. Tenkit yerine, doğruları başka bir metotla anlatmak daha iyi olabilir. Eleştirilmekten çok sıkılan bu çocuklar, dırdırcı ebeveyn karşısında ileride ailelerinden kopma eğilimi gösterebilirler. Eğlenceli ve destekleyici bir aile ortamı onlar için idealdir. Okul hayatında çıkabilecek sorunlarda da anne-babasından destek almak isterler. Okulda başarılı olmak istemelerine rağmen çalışmak istemezler, bu davranışlarını da haklı gösterebilecekleri yollar arar dururlar.

Hızlı ve çok konuşan İkizler, kız ve erkek kardeşlerini sorularıyla bunaltabilir. Aile içinde hep onun sözü dinlensin, hep onun istedikleri yapılsın diye ön plana çıkarlar. Kalabalık bir aile toplantısında herkesin göz bebeği olmak isterler. Zeka oyunları oynamaktan hoşlanırlar. İyi bir ruh halinde başarılı bir tartışmacıdırlar. Çünkü kelimelerle araları çok iyidir ve onlara istedikleri şekli rahatlıkla verirler. Doğal olarak çok sosyaldirler. Her zaman yeni arkadaşlar edinirler. Mutluluklarını kız kardeş veya erkek kardeşleri ile paylaşmaktan haz duyarlar.


İkizler Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

İkizler Burcu Aşk

İkizler Burcu Çiçeği

İkizler Burcu Cinsellik

İkizler Burcu Diyet & Fitness

İkizler Burcu Eğlence

İkizler Burcu Erkeği

İkizler Burcu Erkeğin Diğer Burçlarla İlişkileri

İkizler Burcu Erkek, Aşk ve Evlilik

İkizler Burcu Güzellik

İkizler Burcuna Hediyeler

İkizler Burcu ile Ortaklık

İkizler Burcu İş Hayatı

İkizler Burcu Kadın, Aşk ve Evlilik

İkizler Burcu Kadını

İkizler Burcu Kadınının Diğer Burçlarla İlişkileri

İkizler Burcu Künye

İkizler Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

İkizler Burcu Otomobil

İkizler Burcu Özellikleri

İkizler Burcu Para ve Zenginlik

İkizler Burcu Sağlık

İkizler Burcu Stresten Arınma

İkizler Burcu Tatil

İkizler Burcu Ünlüleri

İkizler Burcu Uygun Meslekler

İkizler Burcu Aşk Uyumları

İkizler Burcu Karanlık Yönleri?

İkizler Burcu Kayınvalide Ne İster?

İkizler Burcu Gıcık Yönleri?

İkizler Burcu Çekilmez Özellikleri?

İkizler Burcu Ayrılık Acısı

İkizler Burcu Bebeği

İkizler Burcu Kadınına Hediye

İkizler Burcu Babalar Nasıl Olur?

İkizler Burcu Çocuğu

İkizler Burcu Doğal Taşı

İkizler Burcu Doğum Günü

İkizler Burcu Etkileme Yolları

İkizler Burcu Efsanesi

İkizler Burcu Aşk ve Evlilik

İkizler Burcu Fiziksel Özellikleri

İkizler Burcu Hastalıkları

İkizler Burcu Merkür İlişkisi

İkizler Burcu Yıldızname


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email


Yorum ekleyin, soru sorun:
Adınız veya Rumuzunuz:
Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Mayıs hangi burç olur?
23 Mayıs hangi burç olur?
24 Mayıs hangi burç olur?
25 Mayıs hangi burç olur?
26 Mayıs hangi burç olur?
27 Mayıs hangi burç olur?
28 Mayıs hangi burç olur?
29 Mayıs hangi burç olur?
30 Mayıs hangi burç olur?
31 Mayıs hangi burç olur?
1 Haziran hangi burç olur?
2 Haziran hangi burç olur?
3 Haziran hangi burç olur?
4 Haziran hangi burç olur?
5 Haziran hangi burç olur?
6 Haziran hangi burç olur?
7 Haziran hangi burç olur?
8 Haziran hangi burç olur?
9 Haziran hangi burç olur?
10 Haziran hangi burç olur?
11 Haziran hangi burç olur?
12 Haziran hangi burç olur?
13 Haziran hangi burç olur?
14 Haziran hangi burç olur?
15 Haziran hangi burç olur?
16 Haziran hangi burç olur?
17 Haziran hangi burç olur?
18 Haziran hangi burç olur?
19 Haziran hangi burç olur?
20 Haziran hangi burç olur?
21 Haziran hangi burç olur?
22 Haziran hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2024 MAN | İkizler Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.1202 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme