İkizler Burcu Günlük Yorum (27 Kasım 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili İkizler, saat 02:57-28 Kasım saat 02:58 arasında Ay-boşluk etkisi altında Salı gününe adım atıyoruz. Bugün Merkür geri hareketi sona eriyor. Bu konudaki geniş bilgiyi, en altta bir paragraf halinde okuyabilirsiniz. Günün iki önemli görünümü hakikaten çok kıymetli. Venüs-Satürn ve Mars-Pluto kavuşumları. Şimdi bunları gözden geçirelim.

 

Saat 03:19 Venüs-Satürn kavuşumunun anlamını örneklerle izah edeceğim. Önce çalışma hayatınızdaki etkisinden söz edeyim. Koşulların, ilişkilerin, maddi anlamdaki doyumluluğun, işinizdeki verimliliğinizin düşük olduğu ve açıkçası pek de huzur bulmadığınız bir ortaklığın mutlaka artık bir hale yola konulmasında yarar var. Çünkü böyle gitmesi halinde iyi bir iş çıkarmanız, bundan randıman görmeniz mümkün olmaz. Çalışan kişiler açısından bu kavuşum, iş hayatınızın sorumluluklarını, yoğunluğunu işaret eder. Kişi  kurallar, kısıtlamalar, engeller yüzünden kendini bir hayli mutsuz hissedebilir. Özel hayatınızla ilgili açıdan ele alırsak, aşk hayatınızdaki aşırı baskı, kıskançlık veya farklı problemlerin ele alınmasını gerektiren konular baskın olabilir. Psikolojik ve fiziksel açıdan duruma bakarsak, bu sağlıkla ilgili önemli bir şikayetin mutlaka bir uzman tarafından kontrol edilmesi gerektiğini gösterir. Bütün bu yazılanlar göz önüne alınarak derinlemesine düşünmekte yarar olduğunu bilmelisiniz. Rahatsız olduğunuz hiçbir şeyi kulak arkası etmeyin ve oturup güzelce yaşamınızla ilgili ne gibi düzenlemelere ihtiyacınız var, bunlar üzerinde düşünün.

 

Saat 22:17 Mars-PLuto kavuşumu para, ileri hedefleriniz, borç-alacak ve ortaklıklarınız, bir rahatsızlığınızın gözden geçirilmesi, derinlemesine ele alınması gerektiğini gösteriyor. Siz problemlerinizi, tavus kuşu başınızı toprağa gömerek çözemeyeceğinize göre mutlaka ciddi anlamda üzerinde düşünmelisiniz. Uzun zamandır şikayetçi olduğunuz bir rahatsızlığınız, ilişkiniz veya içinize atmaya neden olan bir derdiniz varsa bu kavuşumun size vereceği dayanıklılık, kararlılıkla onu yenebilirsiniz. Sağlıklı bir ilişki ve hayat sürebilirsiniz. Bu ister mali ister ilişki isterse hangi anlamda olursa olsun güce kavuşabilirsiniz. Yeter ki, öncelikle sorunu belirleyin ve onu kabul ederek çözmeye kararlı olun.

 

MERKÜR GERİ HAREKETİ BİTİYOR

 

Sevgili İkizler 27 Kasım(saat 00:47)-11 Aralık(saat 03:40)  tarihleri arasında, Akrep burcunda düz seyrine devam edecek Merkür, geri hareket döneminde çalışma hayatınızla ilgili konularda gözden geçirilen işlerin, tekliflerin, yürürlüğe koymayı düşündüğünüz projelerin uygulama vaktidir. Ancak diğer burçlara da bildirdiğim gibi Merkür-Akrep burcunda takıntılı düşünmeye neden olabilir. Kişi olayları, durumları geniş bir açıdan görmez, esnek düşünmez. Ya hep  ya hiç  tarzında ele alabilir. Onun için lütfen iş ortamınızdaki insanlarla ilişkinizde biraz daha anlayışlı olmanızı tavsiye ediyorum. Bu dönemde plan ve projeleriniz  üzerinde derinlikli araştırmalarda bulunabilirsiniz. Sağlık kontrollerinizi yaptırabilir veya tedavinizi sürdürebilirsiniz. Bir işin düzgün şekilde yürütülmesi için gerekli düzenlemelerde bulunabilirsiniz. Haksızlığa uğradığınız bir mesele varsa, onu aydınlatmak için uğraşabilirsiniz. Bir hayli derin düşünürsünüz. En ufak bir nokta kafanızı kurcaladığında günlerce kurcalayıp, neden böyle, neden şöyle değil diye kendinizi yer bitrirsiniz. Tabii ki bu durumda en başta zihinsel açıdan huzursuz olacağınız için ben dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum. Bu süreçte, genel olarak fikirlerinizin mutlak kabulünden yana davranırsınız. Gerekirse baskı uygulamaktan kaçınmazsınız. Ben derim ki, sözlerinize dikkat ediniz. Tartışmalardan veya sürekli olarak her şeyin altında bir şey aramaktan vazgeçiniz. İşinize odaklanınız ve bir şeyleri düzelteceğim, halledeceğim derken kendinizi strese sokmayınız. Uykunuza dikkat ediniz.

 

Not: Merkür geri hareketinin başlangıç ve bitiş tarihlerinin  bir hafta önce ve  sonrası Gölgeli günlerdir. Her ihtimale karşı  3 Aralık tarihine kadar yorumunuzda sözü edilen  konular üzerinde dikkat etmemizde yarar var.


Merkür-Akrep düz seyrinin Kasım sonuna kadar önemli bir görünümü yok.


Aralık ayında etkili tarih: 7 Aralık

 

 

Başarılı ve verimli bir dönem geçirmeniz dileğimle, Her şey hayrınıza ve gönlünüzce olsun.

Hürriyet Astroloji

Rastgele veriler ortaya atılabilir ya da çıkabilir. Siz, doğruları araştırmalı ve fizibilite yaparak ilerlemelisiniz. Ekip çalışmalarına, grup aktivitelerine yatkın davranabilir, katılımcı olabileceğiniz faaliyetlerde bulunabilir veya içinde bulunduğunuz toplulukta gerekli gördüğünüz değişiklikleri icra edebilirsiniz. İş deki belirsizlikler sizi durdurabilir, ama siz yolunuzda devam etmelisiniz. Tüm hünerinizi gösterin.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Milliyet Astroloji

Pek çok konuda şans vefırsatlarınız sürüyor. Ancak günlük rutinlerin daha ciddiye alınması gerektiği unutulmamalı. İş ortamında yeni bir düzen kurmak, çalışma sisteminizde değişen şartlara uyum göstermek adına zor bir dönem. Bir taraftan da elde olmayan nedenler perde arkası işleri yüklenmenize sebep olabilir. Biraz daha esnek olmaya çalışın.

Vatan Gazetesi

Bugün güzel işler yapabilirsiniz. Maddesel kaygıların bu tutkulu hisleri engellemesine izin vermezseniz çok verimli olabilir gün sizin için. Fiziksel olarak sağlığınızı geri planda tutmadığınız takdirde gücünüz yerinde olacak.

Turk.net

Verdiğiniz kararlarda şansınızdan çok aklınıza ve mantığınıza güvendiğinizi düşünüyorsunuz. Bugünkü iyimserliğiniz çevrenizdekilere de pozitif enerji verecek. Sabah saatlerinde başlayan hareketli bir gün, gece geç saatlere kadar sürebilir. Birlikte olacağınız bir kişi sizinle ilgili olumlu duygularını belli edecek. Bugün şansın fazla ön planda olduğu teklifler alacak, ama sıcak bakmayacaksınız.
Para Durumu: Belki de partnerinizin tutumluluğu sizi ayakta tutuyor. Artık paranın kıymetini anladığınızı düşünüyorsunuz, ama bu kadarı yeterli olamıyor. Savurganlığınızda gözle görülür bir azalma yok.
İş Yaşamı: Çabalarınız bir kısım işleri yoluna koymaya yeterli olmayabilir. Son günlerdeki bazı gecikmeler sizi düşündürüyor. Yeni iş arayışlarınızda yakınlarınızdan destek bekliyorsunuz.
Aşk Yaşamı: Bugün cazibenizle dikkat çekebilirsiniz. İletişimde çok enerjik ve canlı yaklaşımlarınız olabilir ve birçok kısa yolculuğa çıkabilirsiniz. Yeni başlangıçlar için olumlu bir gün.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Ev değiştirme planı içinde olan Koçlar biraz daha uzun arayışları göze alsınlar. Çok daha hoşunuza gidecek bir ev göreceksiniz.

Takvim Gazetesi

Birilerini yönetmek isterken insanları kırmayın. Liderlik yapacağım diye ateşli tartışmalar başlatmayın.

Güneş Gazetesi

Fakat zaman zaman, geçmişte yaşadığınız fırtınalı ilişkilerin heyecanını da özlüyorsunuz! İş arkadaşlarınızla yaşadığınız sorunun bir an önce çözümlenmesini istiyorsunuz. Konunun sonuca ulaşmasını sağlamak amacıyla, talep edeceğiniz görüşmeler olumlu sonuçlanacak.

Sabah Gazetesi

Meslek yaşantınızla ilgili bazı tereddütler gündem konusu olabilir. Değişken ve aceleci tavırlarınız yüzünden fırsat kayıpları yaşayabilirsiniz. Sosyal statünüzü etkileyecek görüşmeleriniz gündeme gelecektir. Sözlerinizi doğru zamanda kullanmalısınız. Özellikle partnerinizle aranızda istenmeyen konuşmalar geçebilir dikkat etmelisiniz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Mayıs hangi burç olur?
23 Mayıs hangi burç olur?
24 Mayıs hangi burç olur?
25 Mayıs hangi burç olur?
26 Mayıs hangi burç olur?
27 Mayıs hangi burç olur?
28 Mayıs hangi burç olur?
29 Mayıs hangi burç olur?
30 Mayıs hangi burç olur?
31 Mayıs hangi burç olur?
1 Haziran hangi burç olur?
2 Haziran hangi burç olur?
3 Haziran hangi burç olur?
4 Haziran hangi burç olur?
5 Haziran hangi burç olur?
6 Haziran hangi burç olur?
7 Haziran hangi burç olur?
8 Haziran hangi burç olur?
9 Haziran hangi burç olur?
10 Haziran hangi burç olur?
11 Haziran hangi burç olur?
12 Haziran hangi burç olur?
13 Haziran hangi burç olur?
14 Haziran hangi burç olur?
15 Haziran hangi burç olur?
16 Haziran hangi burç olur?
17 Haziran hangi burç olur?
18 Haziran hangi burç olur?
19 Haziran hangi burç olur?
20 Haziran hangi burç olur?
21 Haziran hangi burç olur?
22 Haziran hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | İkizler Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0095 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme