İkizler Burcu Günlük Yorum (20 Kasım 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili İkizler yeni gün, saat 05:22 Ay-Merkür görünümüyle başlıyor. Özgürce fikirlerinizi ortaya koyabilmenizin önüne geçen bu enerji, hayatı olumsuz bir bakış açısıyla ele almanıza neden olabilir. Bir çok meseleyi içinize atarsınız. Bu yüzden de güne başlarken üstünüzde garip bir ağırlık hissedebilirsiniz. Çok önemli ve sizi rahatsız eden meseleleri bir başka gün hallediniz. Böylece üzülmemiş olursunuz. Saat 15:34 Ay-Venüs olumlu görünümü, aşkta gerilimi azaltıcı,  dış dünyada orijinal çalışmalarınızı sergilemenizde yardımcıdır. Sosyal ilişkilerinizi güçlendiricidir.

 

Saat 16:31 itibariyle Kova-Akrep burçları arasında oluşacak ilkdördünün ardından Ay, saat 18:55 olana dek boşlukta. Bu iki enerjiyi göz önüne alıncakendinize özgü yöntem ve bakış açısı içinde ufkunuzu genişletmek, eğitim hayatınızdan tutun da mesleki uzmanlığınıza kadar her konuda bağımsız davranmak ve kararlar almak niyetindesinizdir. Olaylara gerçekçi bir şekilde yanaşır, ideallerinizi gerçekleştirmek için çaba sarfedebilirsiniz. Bireyselliğinizin önündeki engellere tahammülünüz yoktur. Yeni bir dünya kurmak arzunuz yoğundur. Rutin giden her şeyden uzak durarak kendi gerçeğinizi yaratmak sevdanız, ülkünüz yüksektir. Yabancı ülkelerle olan temaslar, dış dünya ile olan irtibatlar, yeni insanlar tanıma arzunuz yoğundur. Bu içgüdüsel isteklerinizin doyurulması halinde kendinizi çok daha iyi hissedeceğiniz açıktır. Geçen hafta başlattığınız fakat yolunda gitmeyen girişimlerinizi bugün gözden geçirebilir ve içinde bulunduğunuz durumu sorgulayabilirsiniz. Neler eksiktir veya neler önünüzde engel oluşturmaktadır. Ancak bunları yaparken iş hayatının kendi içindeki yoğunluğu, çevrenizdeki kişilerle olan ilişkiniz ve hayatın zorunlulukları buna müsaade etmeyebilir. Bu durumda sizin gelişiminiz mi yoksa çalışma hayatınızla ilgili işler mi daha önemlidir sorusu gerilim yaratabilir. Bir karar vermeniz icap edebilir. Bu karar verilirken, içinizden çalışmak, emek sarfetmek gelmeyebilir. Sanki boşa kürek sallıyormuşsunuz gibi düşünebilirsiniz. Yapılması gereken herşeyi sakin bir şekilde gözden geçirmektir. Sonuçta önemli olan tabii ki sizsiniz.

 

Saat 18:55 Ay-Balık burcunda ilerleyecek ve ardından saat 19:37 de Neptün ile kavuşum yapacak. Bu görünüm en azından bir parça sizi rahatlatır. Arzularınızı gerçekleştirme yönünde istek verir. Bu isteklilik, üzerinizdeki negatif enerjinin boşalımını sağlar. Bir şeyler sizi rahatsız etse de, hallederim diye düşünmenizde yardımcı olur.

 

 

Mumun ÇİLESİ ateştir,,,kurtulamaz YANMAKTAN
İnsanın zulmü KENDİNEDİR,,,ders almaz,,,HATASINDAN….iremSUGüzellik ve mutluluk içinde günü geçirmemiz dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Zorlu ve fizik mücedelenin gerekli olduğu bir dönemdesiniz. Ufak tatsızlıklar canınızın sıkılmasına neden olabilir. Ama genelde gelişmeler sizin lehinize ilerliyor. Bunun dışında hafta içinde satın aldığınız bir şey söz konusu olabilir. Bu nedenle biraz sıkıntı çekebilirsiniz. Maddi konularla ilgili olması ihtimali yüksek olan bir başarı kazanacak veya birşeyler elde edeceksiniz. Bu nedenle gözünüzü dört açmanızı tavsiye ederim.

Milliyet Astroloji

İşe ait amaçlar ve planlı ilerlemek önem kazanıyor. Kendinizi iyi organize etmeniz, işlerinizi ilerletmeniz açısından önemli olacak. Bu dönemde topluma daha yararlı olacağınız konular içinde yer alabilirsiniz. İşle ilgili yeni projeler ise sizin etkinliğiniz sayesinde ilerleyecektir. Günlük rutinlerinizin arttığı bu dönem sağlık temalarına karşı dikkatli olmalısınız.

Vatan Gazetesi

Bugün “kimin bilgisi daha yeterli” konulu tartışmalar yaşanabilir. Girdiğiniz bu mücadele eğer sizi gelişmeye teşvik edecekse sorun yok. Ama haklı haksız tartışması boyutunda ise kimseye katkı sağlamaz. Akşam evdeki sohbetlerde işinizle ilgili faydalı tespitler çıkarabilirsiniz.

Turk.net

Bugün çok özlediğiniz bir dostunuzla haberleşebilirsiniz. Bu görüşmede bazı nedenler, duygularınızı ve özleminizi yeterince ifade edememenize neden olabilir. Yakın dostlarınızla ilişkileriniz, her anlamda belirleyici oluyor. Yaşamınızda böyle özel bir öncelik var. İlginizi bölmeyi ve dağıtmayı bilemediğiniz zamanlar, biraz kırıcı olabiliyorsunuz.
Para Durumu: Yakınlarınızın ısrarıyla önceden yaptığınız bir yatırım, bu günler içinde yüzünüzü güldürebilir. Yükünüzün artması yeni, ama geçici zorluklar yaşatabiliyor. Bu konularda çok güvenli bir dayanışma içersindesiniz.
İş Yaşamı: Değerlendiremediğinizi düşündüğünüz fırsatlar sizi etkiliyor. Bu da elinizdeki yeni fırsatları potansiyel kayıp gibi görmenize yol açabiliyor. Yeni görüşmeler, yepyeni umutlara çağrı yapabilir.
Aşk Yaşamı: Duygusal açıdan yoğunluk yaşayacağınız bir geziniz var. Ortak bir dostunuzdan davet alabilir, kısa bir yolculuk planı yapabilirsiniz. Bu gezide hoş gelişmeler olabilir.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Uyarılara kulak vermeniz yaşamınızı kolaylaştırabilir. Olaylara ve yaşamınıza geniş bir perspektifle bakmanız gerekiyor.

Takvim Gazetesi

Kartınız Çöl... Fazla düşünmeden açık ve pervasız konuşur tavırlar sergileyerek bugün insanları yargılayabilirsiniz. Konuşmalarınızı bugün özenli seçmeniz faydalı olacak.

Güneş Gazetesi

Sevgilinize gereken önemi veriyor musunuz? Eğer vermiyorsanız, ilişkinizin önemini gösterecek adımlar atmaya başlayın. Yeteri kadarsa, ilişkinizde ilerleme olasılığı var. İş yerinizde stresli bir gün olabilir. Özellikle işveren ya da üstünüz olan herhangi bir kimseyle anlaşmazlıklara ve hatta kavgalara açıksınız.

Sabah Gazetesi

Geçmişten ders almasını bilen ender kişilerden birisiniz. Bugün, dengeli ortamları tercih ederek seviyeli sohbetlerde bulunmayı istiyorsunuz. Bugün, çevrenizle her zamankinden farklı bir iletişim içindesiniz. Duygusal ilişkilerinizde istediğiniz mantık köprüsünü kurabiliyorsunuz. Beraber çalıştığınız kişilerin özel sorunlarıyla yakından ilgilenmek isteyebilirsiniz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Mayıs hangi burç olur?
23 Mayıs hangi burç olur?
24 Mayıs hangi burç olur?
25 Mayıs hangi burç olur?
26 Mayıs hangi burç olur?
27 Mayıs hangi burç olur?
28 Mayıs hangi burç olur?
29 Mayıs hangi burç olur?
30 Mayıs hangi burç olur?
31 Mayıs hangi burç olur?
1 Haziran hangi burç olur?
2 Haziran hangi burç olur?
3 Haziran hangi burç olur?
4 Haziran hangi burç olur?
5 Haziran hangi burç olur?
6 Haziran hangi burç olur?
7 Haziran hangi burç olur?
8 Haziran hangi burç olur?
9 Haziran hangi burç olur?
10 Haziran hangi burç olur?
11 Haziran hangi burç olur?
12 Haziran hangi burç olur?
13 Haziran hangi burç olur?
14 Haziran hangi burç olur?
15 Haziran hangi burç olur?
16 Haziran hangi burç olur?
17 Haziran hangi burç olur?
18 Haziran hangi burç olur?
19 Haziran hangi burç olur?
20 Haziran hangi burç olur?
21 Haziran hangi burç olur?
22 Haziran hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | İkizler Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0097 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme