İkizler Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük İkizler Burcu Falı

Sevgili İkizler saat 06:05 Ay-Mars arasında oluşacak zorlu görünümle Salı gününe merhaba diyoruz. Ardından saat 14:11 olana dek Ay-Boşlukta ilerliyor. Bu görünüm ve boşluk etkisi,  kendinize dönük iş-özel-ailevi konular üzerinde detaylı düşünmenin sizi yorabileceği yönündedir. Bu görünüm partnerinizin sizinle aynı doğrultuda düşünmemesi nedeniyle sıkılmanız anlamına gelebilir. O olayları daha farklı bir pencereden ele alır size göre daha rahat davranır. Aslında çözüm bulmaya çalışıyordur ancak sizin bu çözümü görebilecek haliniz yok gibidir. İşte bu durum aranızda sorun yaratmasından ziyade tatsızlık verici olabilir. İş ortaklarınızla aranızda da buna benzer durumlar oluşabilir. En iyisi elden geldiğince sakin olmaktır. Evi, ailenizi ilgilendiren mevzularda biraz daha sakin olmaya çalışmanız faydalıdır.

Saat 07:36 Merkür-Kuzey düğüm kavuşumu, aşkta zihin ve beden uyumunun önemini vurguluyor. Konuşmak, dinlemek ve anlaşmak çok önemli. Sizler de bugün, kendinizi ifade ederken ben yerine biz demeyi tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde bunu beklersiniz. Yaşanan beraberlikte veya genel olarak ilişkilerde destekleyici olmayı tercih etmenizde yarar vardır. Bu görünüm, paylaşmak, endişeleri bir yana bırakıp uzlaşmak demektir. Çocuklarınızla ilişkiniz veya çocuk sahibi olma arzunuz da bu görünüm altında yükselişe geçer. Mantıklı düşünürsünüz. Artısı ve eksisiyle meseleyi gözden geçirirsiniz. Bu görünüm, ailevi ve kişisel durumun gereksiz meselelere takılmadan ortaklaşa olacak şekilde ele alınmasında yardımcıdır. Konuşulur ve barışılır. Bekar İkizler için bu görünüm, karşı cinsle olan tanışmanın, bir arala gelişin, haberleşmenin işaretçisidir.

Saat 14:11 sonrası Terazi burcunda ilerleyecek Ay, aşk hayatınızla ilgili konularda dengeleri yerli yerine oturtmak kolay. Bu hem sizin hem de partneriniz açısından huzurlu bir gün geçilmesinde etkilidir.

Güzel gönlünüz, güzelliklerle buluşsun. Huzurlu, mutlu, sevgi dolu bir gün geçirmeniz dileğimle,


Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük İkizler Burcu Falı

Uzun süreli ilişkileriniz veya iş birlikleriniz açısından beklenmedik gelişmelere açık bir gün. Eski tanıdıklar da aniden yüzünü gösterebilir.

Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatlerinde, ufak tefek sakarlıklara, tartışmalara, gerilime veya kazalara karşı dikkatli olmalıyız. Gün genelinde, bırakın işler kendiliğinden gelişsin. Olayları akışa bırakmak, benzini biten arabayı yokuş yukarı istasyona taşımaktan daha faydalı olabilir. Etkisiz, zaman kaybı olabilecek veya yararsız adımlar atmak veya bu tür konularla ilgilenmek yerine. Serinkanlı olmak, olumlu tavırlar geliştirmek ve sabırla beklemek daha doğru olabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel

Milliyet Gazetesi Astroloji Günlük İkizler Burcu Falı

Kendinizle baş başa kalmak isteyebilir, yaşantınıza ve evinize dair konulara odaklanabilirsiniz. Ancak evinize dair uğraşlarınız istediğiniz hızda sonuçlanmayabilir. Neyse ki öğleden sonra öncelikleriniz değişecek. Daha dışa dönük alanlara yönelebilir, sosyal açıdan hareketli ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük İkizler Burcu Falı

Bugün ailenizi ilgilendiren bir konuda keskin bir karar verilmesi, günlük hayatınızı belki de tamamen değiştirecek kalıcı bir adım atılması gerekebilir. Bazı maddi belirsizliklere rağmen sizden cesur bir hamle bekleniyor.

Türk.net Astroloji Günlük İkizler Burcu Falı

İşle ilgili düşündüğünüz atılım için biraz daha sabırlı olmalısınız. Uzaktaki bir yakınınızdan çok sevineceğiniz bir evlilik haberi alabilirsiniz. Şans uzun zamandır sizden yana. Her şey yolunda ve mükemmel gidiyor. Yakınlarınız en büyük şansınızın yeni yaşadığınız ilişki olduğunu söylüyorlar. Gerçekten de bu kez aradığınızı buldunuz.

Aşk Yaşamı: Yeni ilişkiniz sizi çok heyecanlandırıyor. Zaman, zaman tedirginlik yaşamanıza rağmen kısa vadede hiç bir sorun yaşamayacaksınız gibi görünüyor.

Sizi uzun zaman meşgul eden geçmiş ilişkinizin izleri artık yok olmuş gibi.

İş Yaşamı: Risk almaktan çekinmiyorsunuz, ama acele davranmak sizi bazı risklerle karşı karşıya bırakabilir. İş yaşamınızda yeterince doyumlu olmanıza rağmen aklınızdan yeni atılımlar geçiyor.

Para Durumu: Kendinizi sorumlu hissettiğiniz yakınlarınıza verdiğiniz destek, bütçenizi biraz sarsıyor. Geleceğiniz parlak görünüyor, ama bugünlerde idare etmekte zorlanıyorsunuz

Dikkat: Ufak harcamalarınızda daha dikkatli olmalısınız. Göze gözükmeyen günlük harcamalarınız bütçenizi alt üst edebiliyor.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük İkizler Burcu Falı

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük İkizler Burcu Falı

Duygusal anlamda yoğun bir gün yaşayacaksınız. Düşünce gücünüz çok yüksek. Olayları çok fazla irdeliyorsunuz. Gün içinde tartışmalardan uzak kalmalısınız.. Yapmayı planladığınız işleri yaşama geçirmek istiyor ve bu konudayolculuklar yapmanız gerektiğini de unutmuyorsunuz.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

20 Ekim 2014 19 Ekim 2014 18 Ekim 2014 17 Ekim 2014

16 Ekim 2014 15 Ekim 2014 14 Ekim 2014 13 Ekim 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Mayıs hangi burç olur?
23 Mayıs hangi burç olur?
24 Mayıs hangi burç olur?
25 Mayıs hangi burç olur?
26 Mayıs hangi burç olur?
27 Mayıs hangi burç olur?
28 Mayıs hangi burç olur?
29 Mayıs hangi burç olur?
30 Mayıs hangi burç olur?
31 Mayıs hangi burç olur?
1 Haziran hangi burç olur?
2 Haziran hangi burç olur?
3 Haziran hangi burç olur?
4 Haziran hangi burç olur?
5 Haziran hangi burç olur?
6 Haziran hangi burç olur?
7 Haziran hangi burç olur?
8 Haziran hangi burç olur?
9 Haziran hangi burç olur?
10 Haziran hangi burç olur?
11 Haziran hangi burç olur?
12 Haziran hangi burç olur?
13 Haziran hangi burç olur?
14 Haziran hangi burç olur?
15 Haziran hangi burç olur?
16 Haziran hangi burç olur?
17 Haziran hangi burç olur?
18 Haziran hangi burç olur?
19 Haziran hangi burç olur?
20 Haziran hangi burç olur?
21 Haziran hangi burç olur?
22 Haziran hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | İkizler Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0166 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme