İkizler Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

bir kişiyi ısrarla aramanız sizi ondan daha da uzaklaştıracak. İlginiz dozunda olsun. Yoksa kendinizi yiyip bitireceksiniz. Tansiyonunuza dikkat edin.

Milliyet Astroloji

Bugün iş hayatınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Sorumluluklarınızda artış olabilir. Bazı işlerinizde sizden daha yetkin kişilerden destek alabilirsiniz. Gün içinde değişimler sizi yorabilir. Duygusal anlamda yorulduğunuzu hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerinize daha gerçekçi bakmanız gereken bir günde olabilirsiniz.

Vatan Gazetesi

Dışarıya yansıyan pozitif yaklaşımlarınız, iyimserliğiniz, size bugün kazanç getirecek. İyi iletişim ve uyum çok önemli. Ancak siz yine de tedbirli olup yapılmış planların üzerinden geçin. Arkadan edilen laflara dikkat.

Hürriyet Aile Burçlar

Haziran ayı sizin için özellikle ailevi ilişkiler açısından hassas bir ay olabilir. Dolayısıyla ilişkilerinizde daha uyumlu ve belki de biraz toleranslı olmanız gerekebilir. Diyaloglarınızda agresif tepkiler vermemeye özen göstermelisiniz.

Günün Atmosferi:Yazılı ve sözlü her türlü iletişimde güçlüyüz Koç burcundaki Ay'ın gün genelindeki uyumlu açıları aslında ikili ilişkilerde uyumsuzluğu işaret etse de, bugün kendimizi her türlü yazılı ve sözlü iletişimde daha rahat ifade edeceğimizin bir göstergesi. Akşam saatlerinde ise bizden yaşça tecrübeli ve uzman kişilerden önemli tavsiyeler, yönlendirmeler ya da destekler almamız söz konusu olabilir. Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel – Hürriyet Aile 31 Mayıs 2016 Günlük Burç Yorumları

Radikal Gazetesi

Yeni bir yıla girerken geride bıraktığınız seneyi düşünmek, kaybettikleriniz ve kazandıklarınızla daha da güçlendiğinizi hissetmek bugün size kendinizi son derece iyi hissettirecek. Sakin ortamlarda bulunmayı tercih edebileceğiniz bugün, maneviyatınız güçlü olacak. Mutlu yıllar.

Elle Dergisi Astroloji

Sosyal ve hareketli bir gün sizi bekliyor, arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, toplantılara katılabilirsiniz. Sosyal amaçlar için bir araya gelip birlikte çalışabilirsiniz. İş ve çalışma ortamınızla ilgili konular gündemde olabilir, sakin ve tedbirli olmaya çalışmalısınız.

Mynet Astroloji

Sevgili İkizler,  Ay-Koç burcu geçiş etkinliği, saat 04:09 itibariyle başlıyor. Hedeflerinizin önünde duran engellerle savaşmanızı sağlayan bu enerji,  bulunduğunuz ortamda liderlik gücünüzü kabul ettirmenizde de yardımcınızdır.

Saat 06:09  Merkür-Pluto görünümü, güvenilir ve  istikrarlı olana yönelmemiz gerektiğinden söz ediyor. Bunun için  derinlikli bir şekilde her meseleyi ele almalıyız.  Bilmediklerimizi, kafamızı kurcalayan meseleleri çözmemizde yarar var.  Hangi konu olursa olsun, görünenle yetinmemeliyiz. Bilakis içimiz rahat edene kadar, yanlışları ve doğruları tespit etmeliyiz.

Saat 19:09 Ay-Venüs olumlu görünümü, gündelik aktiviteniz içinde özellikle ekip çalışmalarında sizi üstün konuma getiricidir. İstekleriniz diğerleri tarafından olumlu karşılanır. Otoriteniz açıkça meydandadır. Takım çalışmasında görev tayininde bulunarak kimin ne yapması gerektiğini belirleyebilirsiniz.  Yol üzerindeki tüm pürüzleri, engelleri ortadan kaldırmanız için size iki güç kazandırır. Birincisi yaratıcılık ikincisi cesarettir. Bu sayede sonuca en kısa yoldan ulaşabilmeniz kolay olur.  Yenilikleri  takip etmek, bu yenilikleri uygulamak için gerekli olan materyalleri toplamak. Bir de şu husus var ki,  etrafınızla olan paylaşımınızda ve yaklaşım tarzınızla diğerlerine ve grubunuza örnek olmaya çalışmak gayet yararlı olur.

Saat 22:10 Ay-Güneş görünüm etkisinde, yepyeni ve olumlu arkadaşlıklar kurabilir, amacınız her ne ise o konuda ilerleme kaydedebilirsiniz. Yaşam sevinciniz sizi neşelendirici ve hayata bağlayıcıdır. Umudunuz yükselir.Not: Haziran aylık yorumunuz detaylı şekilde alttaki linktedir.http://kadin.mynet.com/burclar-astroloji/aylik-burc-yorumlari.htmlHer isteğiniz hayırlısıyla gerçekleşsin. Kalben sevgilerimle,

HABERTÜRK Gazetesi

Başkalarını henüz haberdar etmediğiniz planlarınız için kafanızda güzel çözümler ve süreçler üreteceksiniz. Düşünce gücünüz sağlam olacak. Edebiyat veya yazımla uğraşıyorsanız şanslı bir gün.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Mayıs hangi burç olur?
23 Mayıs hangi burç olur?
24 Mayıs hangi burç olur?
25 Mayıs hangi burç olur?
26 Mayıs hangi burç olur?
27 Mayıs hangi burç olur?
28 Mayıs hangi burç olur?
29 Mayıs hangi burç olur?
30 Mayıs hangi burç olur?
31 Mayıs hangi burç olur?
1 Haziran hangi burç olur?
2 Haziran hangi burç olur?
3 Haziran hangi burç olur?
4 Haziran hangi burç olur?
5 Haziran hangi burç olur?
6 Haziran hangi burç olur?
7 Haziran hangi burç olur?
8 Haziran hangi burç olur?
9 Haziran hangi burç olur?
10 Haziran hangi burç olur?
11 Haziran hangi burç olur?
12 Haziran hangi burç olur?
13 Haziran hangi burç olur?
14 Haziran hangi burç olur?
15 Haziran hangi burç olur?
16 Haziran hangi burç olur?
17 Haziran hangi burç olur?
18 Haziran hangi burç olur?
19 Haziran hangi burç olur?
20 Haziran hangi burç olur?
21 Haziran hangi burç olur?
22 Haziran hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | İkizler Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0042 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme