İkizler Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin.

Hürriyet Aile Burçlar

Etrafınıza olan desteğiniz ilişkilerinizin olumlu bir noktaya ulaşmasına yardımcı olabilir. Daha az konuşarak, size karşı tereddütleri olan kişileri etkileyebilirsiniz. Keyifli aktivitelere zaman ayırın.

Günün Atmosferi:Yılın en şanslı etkileşimi gerçekleşiyor, bolluk ve şans gezegeni aktive oluyor ve neredeyse yılın en şanslı görünümü oluşuyor. Hafta genelinde tutulma etkilerinin yarattığı olumsuzlukları saymazsak, iş ya da aşk hayatımızı veya sağlığımızı ilgilendiren pek çok alanda şans ve fırsatla karşılaşabileceğimiz günlerdeyiz. Konuyla ilgili detaylı yazımı Astroskop köşemizden okuyabilirsiniz. Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel - 26 Eylül Hürriyet Aile Burç Yorumları

Radikal Gazetesi

Bugün saat 01.43’de Aslan burcunda gerçekleşen ve etkisini üç gün önce ve üç gün sonra yoğun olarak hissettirecek olan yeni ay ile birlikte yakın çevreniz, kardeşleriniz, seyahatler, eğitimler ve iletişim alanınız harekete geçerken, bu süreçte yakın çevrenizin birtakım problemleri size yansıyabilir. Hafta genelinde ikili ilişkilerinizde iletişim kurarken ego savaşları ve güç mücadelelerinden uzak durarak, daha sakin, ılımlı ve dengeli iletişim kurmayı tercih etmelisiniz. Yeniayın en iyi haberi, Venüs ve Merkür’ün Satürnle olan uyumlu açısının sizin iş hayatınızda büyük bir açılım yapmanıza sebebiyet verebilecek olmasıdır. Bu süreçte başarılı iş görüşmeleri yapabilir, zam alabilir, paranızda artış görebilir ve iş hayatınızda yeteneklerinizle öne çıkabilirsiniz. Bekar olanlar için bu yeniayda yeni flört tekliflerini değerlendirmek faydalı olacaktır, zira uzun süreli ilişkiler kurmanıza sebep olacak görünümlerle gökyüzü sizi destekliyor olacak.

Vatan Gazetesi

İşte önemli ve sağlam temelli adımlar atma şansınız var bu günlerde. Ancak eğer talip olduğunuz bir görev ya da alacağınız bir sorumluluk varsa işleri hızlandırmanın yakın çevrenizdekilerle iyi iletişimden geçtiğini bilin.

Milliyet Astroloji

Bugün hareketli bir gündeminiz olabilir. Kendinizi ön plana çıkarmak isteyebilirsiniz. Geleceğinizde planladığınız işler için bugünden mücadele etmeye başlayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki koşullar değişkenlik gösterebilir. Kendinizi doğru ifade etmeniz önem kazanabilir. Ticari konularda sizden daha bilgili kişilerden yardım alabilirsiniz.

Mynet Astroloji

Sevgili İkizler yeni haftamızı iki önemli görünüm eşliğinde karşılıyoruz. İlki saat 10:00 Güneş-Jüpiter kavuşumu olup, maddi açıdan refah bir yaşama duyulan özlemi vurguluyor. Plan ve projelerimizin, tasarladığımız işlerin yürürlüğe girmesi, kaynak bulunması ve kazanca dönüşmesi halinde rahat edeceğimizi biliyoruz. Şu sıralar en çok da bunlar üzerine odaklanıyoruz. İlişkiler çok önemli. Buna çok özen gösteriniz. Çünkü güçlü bir ortakla yapılacak işbirliği kazandırıcı olabilir. Zenginlik ve konforlu yaşamın özlemindeyiz.

İkinci görünüm saat 21:43 Satürn-Kuzey düğüm arasında gerçekleşiyor. Gerek aile yaşamı ve gerekse ilişki konularda sizi daha ciddi düşünmeye çağırıyor. Engelleri, zorlukları, problemleri aşabilmenin yolu, sizin bu konularda sorumluluk almanız içindir. Eğer beraberliğinizde sorunlar varsa, daha fazla uğraşmak istemezsiniz. Nicedir birlikteyseniz, şimdi bu beraberliği ciddiyete dönüştürmek isteyebilirsiniz. Ancak şunu unutmayalım ki, bu görünüm  sizin için hem olumlu hem de dikkate değer düzenlemelerin yapılmasında etkilidir.

Yeni haftamızın hepimiz için huzurlu geçmesi dileğimle,

HABERTÜRK Gazetesi

Ev ve aile alanlarınızda kimliğinizi iyi hissedecek, bu şansı aile hayatınızda yakalayacaksınız. Bir yandan da emlak alım-satım işlerinde keyfiniz fazlasıyla yerinde olabilir.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Mayıs hangi burç olur?
23 Mayıs hangi burç olur?
24 Mayıs hangi burç olur?
25 Mayıs hangi burç olur?
26 Mayıs hangi burç olur?
27 Mayıs hangi burç olur?
28 Mayıs hangi burç olur?
29 Mayıs hangi burç olur?
30 Mayıs hangi burç olur?
31 Mayıs hangi burç olur?
1 Haziran hangi burç olur?
2 Haziran hangi burç olur?
3 Haziran hangi burç olur?
4 Haziran hangi burç olur?
5 Haziran hangi burç olur?
6 Haziran hangi burç olur?
7 Haziran hangi burç olur?
8 Haziran hangi burç olur?
9 Haziran hangi burç olur?
10 Haziran hangi burç olur?
11 Haziran hangi burç olur?
12 Haziran hangi burç olur?
13 Haziran hangi burç olur?
14 Haziran hangi burç olur?
15 Haziran hangi burç olur?
16 Haziran hangi burç olur?
17 Haziran hangi burç olur?
18 Haziran hangi burç olur?
19 Haziran hangi burç olur?
20 Haziran hangi burç olur?
21 Haziran hangi burç olur?
22 Haziran hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | İkizler Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0027 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme