İkizler Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük İkizler Burcu Falı

Sevgili İkizler Salı günümüz, saat 04:00 Ay-Chiron görünümüyle başlayacak. Bu enerji, hem mesleki hem de ilişki anlamında zorlandığınızı, bunları halletmek için bir hayli ter döktüğünüzü gösteriyor. Bu meseleler  halledilmeden rahat bir nefes almanın kolay olmadığını düşünebilirsiniz.

Saat 04:46  Ay-Uranüs olumlu görünümü, heyecanlı bir şeyler yaşamak isteğimizi gösteriyor. En azından ilişkimizde sorunlar varsa bunları daha fazla düşünmek niyetinde değiliz. Bir şeyler olmalı ve biz arzu ettiğimiz değişimi gerçekleştirmeliyiz. İlişkimiz yoksa, yeni biriyle tanışmak ne de güzel olur diye içimizden geçireceğiz.

Saat 06:29-1 Ekim saat 07:41 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süre içinde  ilişkinizle ilgili her türlü mevzuda dengeli davranmak, paylaşımdan yana olmak,  ortaklık bilinci içinde sorunları çözmeye çalışmak gayet mantıklıdır. Karşınızdaki kişiyi eleştirirken, kendi yanlışlarınızı es geçmek yerine dürüstçe gözden geçirmek  faydalıdır. Karakter yapınızdaki farklılıkları sorun etmek yerine, birbirinizi bu sayede tamamladığınızı düşünmeniz, hem ilişkinizin güçlenmesi hem de aranızdaki sevginin çoğalmasını sağlayıcı olabilir. Yeni tanışanlar veya bugün ilk kez buluşanlar  birbirleri hakkında olumlu-olumsuz yargıda bulunmak yerine öncelikle birbirlerini gözlemlemeyi tercih etmelidirler.

Gün boyu,  iç huzurunuz her dem yerinde olsun. Esenlikler dileğimle,


Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük İkizler Burcu Falı

İşe yaramayan iş veya ilişkileri sonlandırıp, işinize yarayacak faydalı iş birliklerine ve işlere odaklanmak isteyebileceğiniz günlerdesiniz.

Tüm burçlar için gün geneli: Ay, Uranüs ve Jüpiter arasındaki oldukça olumlu açıların varlığını hatırlayıp, olayların, plan ya da projelerinizin hatalı veya problem yaratabileceği yerlere odaklanmak yerine, olumlu taraflarını görmeye çalışmanız ve özgüvenli şekilde ilerlemeniz işlerin istediğiniz şekilde hallolmasında daha fazla etki yapabilir ve sonuçlar tatminkar olabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel

Milliyet Gazetesi Astroloji Günlük İkizler Burcu Falı

Anlaşmalar ve sözleşmelere dair uğraşlarınız açısından olumlu enerjiler içindesiniz. Ancak rakipleriniz konusunda dikkatli olmanız gerekiyor. Girişimlerinizin önünü kesmek için üzerinize yeni sorumluluklar eklemeye veya ufak detayları büyütmeye çalışabilirler. Çevrenizle olan iletişiminiz bu açıdan büyük önem kazanacak.

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük İkizler Burcu Falı

Hayatınızda özel biri yoksa eğer, bugün çevrenizde olan ancak daha önce bu açıdan hiç şans tanımadığınız bazı insanların size gösterdiği ilgiye karşılık vermeye çalışın. Sizi tamamlayanlar , gönlünüzü dolduranlar olabilir.

Türk.net Astroloji Günlük İkizler Burcu Falı

Bugün genel olarak sakin ve huzurlu bir gün sizi bekliyor. Bugün gün içinde sevdiklerinize zaman ayırabilir, yapmaktan hoşlandığınız aktivitelerle meşgul olabilirsiniz. Öğleden sonra yakın bir akrabanızla bir araya gelebilir ve onunla bazı konularda ortaklık kararı alabilirsiniz. Akşam saatlerini evde geçirmeniz muhtemel.

Aşk Yaşamı: Gün içinde duygusal yapınız bazı hareketlerinizi yönlendirmenizde zorluk çıkarabilir. Aşk hayatınıza ilişkin küçük bir huzursuzluk yaşayabilir ve sevgilinizle tartışabilirsiniz.

İş Yaşamı: İş hayatınızda sakin ve huzurlu bir geçireceksiniz. Amirinizden bir terfi haberi alabilirsiniz ve bu olayın sizin üstünüzde bıraktığı rahatlık, gün içinde bazı işlerinizin aksamasına sebep olabilir..

Para Durumu: Para konularda bugün kontrolü elden bırakmamak için büyük bir çaba göstermek zorunda kalacaksınız. Bazı harcamalarınız aşırıya kaçabilir ve bu durumu önlemek için bazı zorluklarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Dikkat: Yakın çevrenizde bir arkadaşınız sizin hakkınızda olumsuz fikirler yürütüyor. Bu durumun geç olmadan farkına varacaksınız ve o şahısla ilişkinizi bitirmek isteyeceksiniz.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük İkizler Burcu Falı

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük İkizler Burcu Falı

Kendinize özgüveniniz o kadar tam ki, hiçbir konuda hata kabul etmek istemiyorsunuz.. Sizden çok şey bekleniyor. Her işe yetişmeniz mümkün değil. Üstelik ailenize de zaman ayırmalısınız. Her zaman ki dengeli davranışlarınızla olaylara bir çözüm bulacağınızdan eminiz. Yeni dostlar her konuda size yardımcı olacaklar.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

29 Eylül 2014 28 Eylül 2014 27 Eylül 2014 26 Eylül 2014

25 Eylül 2014 24 Eylül 2014 23 Eylül 2014 22 Eylül 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Mayıs hangi burç olur?
23 Mayıs hangi burç olur?
24 Mayıs hangi burç olur?
25 Mayıs hangi burç olur?
26 Mayıs hangi burç olur?
27 Mayıs hangi burç olur?
28 Mayıs hangi burç olur?
29 Mayıs hangi burç olur?
30 Mayıs hangi burç olur?
31 Mayıs hangi burç olur?
1 Haziran hangi burç olur?
2 Haziran hangi burç olur?
3 Haziran hangi burç olur?
4 Haziran hangi burç olur?
5 Haziran hangi burç olur?
6 Haziran hangi burç olur?
7 Haziran hangi burç olur?
8 Haziran hangi burç olur?
9 Haziran hangi burç olur?
10 Haziran hangi burç olur?
11 Haziran hangi burç olur?
12 Haziran hangi burç olur?
13 Haziran hangi burç olur?
14 Haziran hangi burç olur?
15 Haziran hangi burç olur?
16 Haziran hangi burç olur?
17 Haziran hangi burç olur?
18 Haziran hangi burç olur?
19 Haziran hangi burç olur?
20 Haziran hangi burç olur?
21 Haziran hangi burç olur?
22 Haziran hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | İkizler Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme