İkizler Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük İkizler Burcu Falı

Sevgili İkizler saat 00:24 Ay-Mars olumlu görünümüyle Cuma günümüz başlıyor. Bu enerji,  sizler için olumlu ve  keyifli aktiviteleri işaret ediyor. Sosyal ilişkiler, sevdiklerinizle bir araya gelecek şekilde plan yapmak hoşunuza gidebilir. Eğer bazı önemli konularda kararsızlık duyuyorsanız ben derim ki, bir daha dönüp, mevcut duruma bakalım.

Saat 07:10  Ay-Pluto  görünümü,  amacınıza ulaşmak ve ne olursa olsun elde etmek, gücünüzü kanıtlamak arzunuzu işaret ediyor. Etrafınızdaki insanlarla olan her türlü ilişkide dikkatli olunuz.

Saat 09:24 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, içimizden geldiği gibi davranmamızı, konuşmamızı, aşkla buluşmamızı, çocuklarımız varsa onlarla ilgilenmemizi, hayatın güzelliklerinin tadına varmamızı sağlar. Paylaşmak, biz olmak, insanlarla bağlantılar kurmak bir hayli hoşumuza gidebilir.

Saat 10:19  itibariyle geri hareket nedeniyle ikinci kez gerçekleşecek Merkür-Neptün arasındaki mücadeleci görünüm, iş konularında sizi aktif kılıyor. Şu aralar özellikle iletişimde bulunma ve fikirlerinizi ortaya koyarak gelişimden yana kararlar almak niyetindesiniz. Bu görünüm, hayallerine sahip çıkan ve onları ortaya koymak için elimizden geleni yapmanın işareti olsa da, dikkat edilecek nokta, hem yaptığınızdan hem de ortaya koyduğunuzdan net olarak emin olmaktır. Eğer belirsizlik ve soru işareti taşıyan bir durum olursa, acele etmeyin ve dönüp bir daha kontrol edin.

Saat 15:17 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi, özgür hareket etmek isteğimizi işaret ediyor. Üzerimizde baskı kurabilecek hiçbir şeye izin vermeyeceğiz. Ancak aşk hayatımızla ilgili meselelerde veya birileriyle anlaşmak durumunda isek, nazik ve ölçülü olmak zorundayız.

Saat 23:20-30 Mayıs saat 12:33 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Bu süreçte yaşadığınız ilişkinin sizde hangi duyguları, hisleri ve gerçekleri uyandırdığı üzerinde düşünebilirsiniz. Bazen ortaklaşa hareket etmek kimi ilişkilerde zordur. Ancak bu ilişki sizin için önem arzediyorsa bunu yapabilmek daha kolaydır. Sorumlulukların eşit biçimde dağılımı paylaşımın önemi bu saatlerde belirgindir. İlişkinizle alakalı konularda acil kararlar alınmamalıdır.

Niyeti güzel, yüreği sevgi dolu insanlarla karşılaşmamız dileğimle,


Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük İkizler Burcu Falı

Bugünlerde herkes artık ne düşündüğünüzü biliyor ve bakış açınızın farkında. Ancak, sorun şu ki, kendi bakış açıları ve fikirleri sizinle örtüşmüyor.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Terazi burcundaki Ay'ın gece saatlerinden itibaren öğle saatlerine kadar biraz zorlayıcı etkisi mevcut. Bu durum ikili ilişkilerimizde gereğinden fazla net konuşmaları gündeme getirebilir. Açık sözlü olmanın da bir sınırı olabileceğini hatırlamanızda fayda var derim Niobe'ce. İkili ilişkilerimizde beklentilerimiz artabilir veya ilişkilerimizden dersler çıkartabilir, ikili ilişkilerimiz kanalıyla bilgi ve tecrübe edinebilir ya da bugünlerde kuracağımız ilişkilerin ileride faydasını görebiliriz. Ancak, dalgınlıklar, unutkanlıklar, kafa karışıklıkları, karışık düşünceler, konsantrasyon bozuklukları veya halsizlik ya da isteksizlik gibi ruh hali haftabaşından beri olduğu gibi birkaç gün daha devam ediyor bilginize… Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük İkizler Burcu Falı

Bugün, Terazi'deki Ay'ın verdiği etkileri olumlu bir şekilde kullanmak için birçok vasıflara sahipsiniz. Karşınızdaki kişilerin iş potansiyelinin düşük olması ve sizin bu konuda daha çok bilgiye sahip olmanız, sosyal yaşamınızda daha çok değer verilmenize neden olacak. Fakat çevrenize de şans vermelisiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin değişik fikirlerinden yaralanabilirsiniz.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

28 Mayıs 2015 27 Mayıs 2015 26 Mayıs 2015 25 Mayıs 2015

24 Mayıs 2015 23 Mayıs 2015 22 Mayıs 2015 21 Mayıs 2015

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Mayıs hangi burç olur?
23 Mayıs hangi burç olur?
24 Mayıs hangi burç olur?
25 Mayıs hangi burç olur?
26 Mayıs hangi burç olur?
27 Mayıs hangi burç olur?
28 Mayıs hangi burç olur?
29 Mayıs hangi burç olur?
30 Mayıs hangi burç olur?
31 Mayıs hangi burç olur?
1 Haziran hangi burç olur?
2 Haziran hangi burç olur?
3 Haziran hangi burç olur?
4 Haziran hangi burç olur?
5 Haziran hangi burç olur?
6 Haziran hangi burç olur?
7 Haziran hangi burç olur?
8 Haziran hangi burç olur?
9 Haziran hangi burç olur?
10 Haziran hangi burç olur?
11 Haziran hangi burç olur?
12 Haziran hangi burç olur?
13 Haziran hangi burç olur?
14 Haziran hangi burç olur?
15 Haziran hangi burç olur?
16 Haziran hangi burç olur?
17 Haziran hangi burç olur?
18 Haziran hangi burç olur?
19 Haziran hangi burç olur?
20 Haziran hangi burç olur?
21 Haziran hangi burç olur?
22 Haziran hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2015 MAN | İkizler Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme