İkizler Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük İkizler Burcu Falı

Sevgili İkizler Cuma günümüz, saat 03:07 Merkür-Uranüs görünümüyle başlıyor. Hedeflerinizi gerçekleştirme ve sorunlarınızı  tamamıyla ortadan kaldırma isteğiniz ön plandadır. Tabii ki bu isteğin yarattığı baskı parasal meseleleri gündeminizin baş köşesine oturtur. Para varsa amaçlar gerçekleşebilecek, yine para varsa sorunlar ortadan kalkacaktır. Durum böyle olunca kişi ister istemez atak ve cesur davranması gerektiğini düşünür. Ancak işin içine duygular karışırsa ve bu duygular mantığınızla çelişirse ne yönde atım atmanız gerektiğini bilmeniz zorlaşabilir. Şöyle ki, madem kafanızın içinde para kazanma arzusu var. O zaman yapılması gereken düşünmeden konuşmamak, aşırı duygusal davranmamak ve gerektiğinde diplomatik davranmayı bilmektir.

Saat 05:11 Merkür-Satürn görünümü, bir yandan  maddi ve manevi güvenliğimiz diğer yandan günlük tempoda yaşadığımız bir takım problemler üzerinde hassasiyetle duracağız.  Duygularımız daha fazla ön planda olacağı için, tarafsız hareket etmekte zorlanabiliriz.

Saat 05:23 Ay-Pluto karşıtlığında, bir yandan güven içinde, kimseye muhtaç olmadan yaşamak için, ekmeğinizi kazanmanız diğer yandan sabırlı, sistemli, sorumluluklarınızın farkında hareket etmeniz lazım.

Saat 12:42 Merkür-Chiron görünümü, kariyer hayatınız ve parasal konular üzerinde şu aralar hassasiyet içinde olduğunuzu gösterir. Hem dış dünyadan gelen uyarılara açıksınızdır hem de kendi içinizde sorgulamalarda bulunursunuz. Çoğunlukla size uymayan kişilerle veya durumlarla çevrili olduğunuzu, bu nedenle çok fazla geciktiğinizi düşünürsünüz. Bütün bu hissedişler sizi içten içe rahatsız edebilir. Başarılı olmadığını düşünen veya gelirinin düşüklüğünden şikayet eden birey, aslında kendi kendisini daha fazla engellemiş olur. Burada yapılması gereken, kişinin kendini yetersiz hissetmek yerine, neler yapabileceğine dair bilinçli bir şekilde düşünmesidir. Oysaki sürekli bir şeylerden endişe etmek ve devamlı çaresiz olduğunu düşünmek insana zarar verir.

Saat 14:49 Ay-Uranüs görünümü,  finansal durum, kazanç, hedefleriniz, aşk hayatınız ile alakalı konularda bir hayli hassas düşünmeniz mümkündür. Kişi bir an önce rahat ve huzura kavuşmak için, güvende olmak adına büyük bir istek duyabilir. Değişim hevesiniz yüksektir. Ancak bazen  isteklerinizi  elde edemeyeceğinizi  düşünerek kaygılanabilirsiniz.

Saat 16:53-26 Temmuz saat 17:54 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.

Bugününüz dünden güzel, yarınlarınız her dem güzel olsun. Gönlümce sevgilerimle,

Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük İkizler Burcu Falı

Fark yaratmak mı istiyorsunuz?

Yapabilirsiniz! Diğerleriyle çalışırken veya iş birliği içindeyken inisiyatif kullanmanız gerekebilir. Ancak, özgürlüğünüzden ödün vermek istemeyebilirsiniz. Bakış açınız ve fikirleriniz size duyulan saygıyı arttırabilir ve fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmenizi sağlayabilecek destek bulmanıza yardım edebilir. Geçmiş olayların sizi durdurmasına izin vermeyin. Tüm burçlar için gün geneli: Sanatsal, kişisel, ticari, profesyonel veya duygusal içerikli harika fikirleriniz olabilir. Bu fikirleri pratiğe dökmeniz durumunda hayranlık kazanacağınız veya takdir görebileceğiniz günlerdesiniz. Enerjinizi neler yapabileceğiniz üzerine konuşmaya harcamak yerine, neler yapabileceğinizi göstermeye harcamanız daha doğru olacaktır. Yapma ve ortaya koyma zamanı! Ancak, aceleci veya tahammülsüz olabiliriz. Karar alırken dikkatli tartmak gerekebilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel

Milliyet Gazetesi Astroloji Günlük İkizler Burcu Falı

Gelirler ve destekler konuları öne çıkıyor. İhtiyacınız olan destekleri sağlayabilmek için projelerinize son şeklini vermek durumunda kalabilirsiniz. Zamanı iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Yeteneklerinizi geliştirmenizi sağlayacak eğitim programlarına katılmayı düşünebilirsiniz. Maddi gelirlerinizde artış olması yüksek bir olasılık.

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük İkizler Burcu Falı

Bugün ince hesapların peşinden koşmaya kalkmayın. Senden bu kadar, benden bu kadar dediğiniz hesaplarınız sonucunda alacaklı değil de borçlu çıkabilirsiniz. Biraz da karşılıksız vermeyi bilen bir kişi olmalısınız bugün.

Türk.net Astroloji Günlük İkizler Burcu Falı

Ailevi konularda aşırı hassas davranabilir, akrabalarınızla tartışmalar yaşayabilirsiniz. Gereksiz kırgınlıklar yaşayabileceğinizi düşünerek kontrolü elden bırakmamaya çalışmalısınız. Kültürel, psikolojik ve felsefi konularla ilgilenebileceğiniz ve hayata geniş bir yaklaşım içinde olabileceğiniz bir gün. Uzak yerlerle ticari bağlantılarınızdan olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Aşk Yaşamı: Aşk hayatınızda olgun ve ağırbaşlı davranma eğilimindesiniz. Aşk konusunda hevesli bir tutum içinde bulunmanız aradığınız heyecanı bulmanıza yardım edebilir. Romantik eğilimlerinizin yüksek olması, sevdiğiniz kişiyi etkileyebileceğinize işaret ediyor.

İş Yaşamı: İşilişkilerinizde aktif olmak isteyeceğiniz ve iletişime ağırlık verebileceğiniz bir gündesiniz. Detay gerektiren konularla ilgilenebilir, araştırmalarınız için bilgi toplayabilirsiniz. Bugün iş çevrenizde birçok olumlu bağlantı kurmanız mümkün.

Para Durumu: Maddi konuda şanslı olabileceğiniz bugün, masraf yapmaya eğilimli olabilirsiniz. Yatırımlarınızdan beklenmedik kâr elde etmek şevkinizi arttırabilir fakat risk almaktan kaçınmalısınız.

Dikkat: Romantik ilişkilerinizin seyri, duygusal patlamalarınız yüzünden bozulabileceğinden dikkatli olun.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük İkizler Burcu Falı

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük İkizler Burcu Falı

Parasal konularda bir hayli yoğunsunuz ve ihtiyaç duyduğunuz maddi değerlerle ilgili olarak mutlaka partnerinizin fikrini almalısınız. Unutmayın, atacağınız yanlış bir adım zaten dar olan koşullarınızı daha da zora sokabilir. Alışkanlık haline getirdiğiniz tavırlarınız konusunda alacağınız doğru gözlemlere dayanan fikirler sizi olumlu yönlendirecek.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

24 Temmuz 2014 23 Temmuz 2014 22 Temmuz 2014 21 Temmuz 2014

20 Temmuz 2014 19 Temmuz 2014 18 Temmuz 2014 17 Temmuz 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Mayıs hangi burç olur?
23 Mayıs hangi burç olur?
24 Mayıs hangi burç olur?
25 Mayıs hangi burç olur?
26 Mayıs hangi burç olur?
27 Mayıs hangi burç olur?
28 Mayıs hangi burç olur?
29 Mayıs hangi burç olur?
30 Mayıs hangi burç olur?
31 Mayıs hangi burç olur?
1 Haziran hangi burç olur?
2 Haziran hangi burç olur?
3 Haziran hangi burç olur?
4 Haziran hangi burç olur?
5 Haziran hangi burç olur?
6 Haziran hangi burç olur?
7 Haziran hangi burç olur?
8 Haziran hangi burç olur?
9 Haziran hangi burç olur?
10 Haziran hangi burç olur?
11 Haziran hangi burç olur?
12 Haziran hangi burç olur?
13 Haziran hangi burç olur?
14 Haziran hangi burç olur?
15 Haziran hangi burç olur?
16 Haziran hangi burç olur?
17 Haziran hangi burç olur?
18 Haziran hangi burç olur?
19 Haziran hangi burç olur?
20 Haziran hangi burç olur?
21 Haziran hangi burç olur?
22 Haziran hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | İkizler Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme