İkizler Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük İkizler Burcu Falı

Sevgili İkizler Perşembe gününe, saat 00:38 Ay-Uranüs görünümüyle adım atacağız. Finansal durum, kazanç, hedefleriniz, aşk hayatınız ile alakalı konularda bir hayli hassas düşünmeniz mümkündür. Kişi bir an önce rahat ve huzura kavuşmak için, güvende olmak adına büyük bir istek duyabilir. Değişim hevesiniz yüksektir. Ancak bazen  isteklerinizi  elde edemeyeceğinizi  düşünerek kaygılanabilirsiniz.

Saat 08:43 Ay-Satürn görünümü, maddi konularda güvencenize özel önem verdiğinizi ve gün boyu zorlanmadan hareket etme  istediğinizi gösteriyor. İş  meselelerini, duygusal bazı sorunlarınızı  bir an önce çözmekten yanasınız.

Saat 12:59 Ay-Merkür görünümü, maddi konularda hassas düşünmemizi sağlıyor. Güvence arıyoruz ve bunu her konuda önemsiyoruz. İnsanların bize karşı adil davranmasını, nezaketle konuşmasını bekliyoruz.

Saat 21:38-19 Eylül saat 06:10  arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, maddi konularda sağlamlığı, güvenilirliği mutlaka önde tutmalıyız. Şuraya para yatırayım, buna borç vereyim, şu istediğimiz alayım diye düşünmek yerine daha dikkatli olmakta yarar var. Bu zaman dilimi içinde,  duyarlılık yüksek olabilir.  Sevdiklerinizi çemberiniz içinde tutmak istersiniz. Çocuklarınıza, değerlerinize fazlasıyla düşkün olursunuz. Ancak bunun dozunu da bilmek lazım. Kendi duygularınıza verdiğiniz önem kadar, başka insanların da kendisini ifade etmesine izin veriniz. Gözden geçirmeler anlamında  boşluktaki saatler uygundur ancak daha önce verdiğiniz bir kararı değiştirmek yanlış olur.

Bakmayın gözümüzün yaşına, O bizim insan yanımızdır
Yüzümüzdeki gülümseme ise,  Düşmana olan cevabımızdır….iremSU

Dost gönüllerle her dem bir arada olmamız dileğimle,

Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük İkizler Burcu Falı

Mevcut alternatiflerinizi bilirseniz, seçim yapmanız daha kolay olacaktır.

Yeni ortaya çıkan haberlere veya bilgilere göre sizin için hangi yönde ilerlemenin doğru olacağını daha rahat bulabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Evimizi, ailemizi, sahip olduğumuz şeyleri ve mal varlıklarımızı ilgilendiren başlıklar ön planda. Tüm gürültülü patırtının içinde kendinizi eğlenceye veya ödüle kaptırmamalı, ayağınızı yere sağlam basıp karşı taraf için değil kendiniz için iyi bir şey yaptığınızdan emin olmalısınız. İyi yönlerini görmeye çalışırken en kötü tarafları gözden kaçırabileceğimiz gün. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel

Milliyet Gazetesi Astroloji Günlük İkizler Burcu Falı

Parasal birikimlerinize dair konular bir hayli hareketli gözüküyor. Gelirleriniz ve giderlerinizle ilgili titiz bir planlamaya girişebilirsiniz. Tasarruf kararınızı uygulamak ve masraflarınızda kesintiye gitmek için uygun bir gündesiniz. Kazançlarınızı arttırmak için elinizdeki işleri bitirmeye odaklanmalı, tedbiri elden bırakmamalısınız.

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük İkizler Burcu Falı

Uzun vadeli bir maddi planlama için elverişli bir gün olabilir. İşlerinizi organize etmek, ticaretle uğraşıyorsanız, kısa orta vadeli planlar yapmak, elinize olanı yatırma yönlendirmek için elverişli bir enerjidesiniz.

Türk.net Astroloji Günlük İkizler Burcu Falı

Bugün uçarı bir gününüzdesiniz. Sizden haber bekleyenler var, umursamayacaksınız. Sizi arayan biri kırılabilir, çünkü onunla fazla ilgilenmeyeceksiniz.

Bugün uçarı bir gününüzdesiniz. Sizden haber bekleyenler var, umursamayacaksınız. Bugün sizi arayan biri kırılabilir, çünkü onunla beklediği kadar ilgilenmeyeceksiniz. İşi kırmak için bahaneler arayacaksınız. Abur cubur yemede rekor kırabilirsiniz. Biliyorsunuz, yediğiniz her abur cubur size kilo olarak geri dönecek. Enerjiniz, hareketliliğiniz kilo almanıza engel değil.

Aşk Yaşamı: Bugünkü coşkunuza yeterince karşılık alamayacaksınız. Siz başka bir havadasınız, o başka bir havada. Siz her şey benim olsun diyorsunuz, o ise sadece sizi istiyor. Bunu açıktan belli etmek yerine size sitem ediyor, kapris yapıyor. Bugün bu kaprisler size fazla gelebilir. Yine de bunu belli etmezseniz iyi olur.

İş Yaşamı: Enerjiksiniz ama enerjinizi işe vermeye niyetiniz yok. Enerjinizin birazını işe yansıtmanızda fayda var. Yine takdir görüyor ve beğeniliyorsunuz. İşyerinizdeki küçük geçimsizliklerle fazla ilgileniyorsunuz. Üzerine giderseniz, büyüyebilir. Buna hiç gerek yok. Çünkü adı üstünde küçük geçimsizlikler. Hem sizinle de ilgili değil, müdahale etmemenizde yarar var.

Para Durumu: Almak istediklerinizi ertelemenizin gereği yok. Bütçeniz küçük harcamalar için uygun. Yeterince hesaplısınız, bugün kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Bir yakınınızın para sıkıntısını çok önemsiyorsunuz, ama onu çözmek için hiçbir çaba göstermiyorsunuz. Belki de sizden destek bekliyordur.

Dikkat: Enerjiyle dopdolusunuz ama enerjinizi kullanmanızda bir problem olabilir. Siz özel yaşamınızda kullanmak istiyorsunuz, oysa işte enerjinize ihtiyaç var.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük İkizler Burcu Falı

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük İkizler Burcu Falı

Bugün, iletişim konusunda son derece başarılı çalışmalar içindesiniz. Yakın dostlarınızın size vereceği destek, motivasyon gücünüzü arttırıyor. Düşüncelerinizi süsleyerek, anlatım gücünüzü ikiye katlıyor ve ikna kabiliyetinizi mükemmel sergiliyorsunuz. Tarzınızı bilerek ve isteyerek korumasını iyi biliyorsunuz..

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

17 Eylül 2014 16 Eylül 2014 15 Eylül 2014 14 Eylül 2014

13 Eylül 2014 12 Eylül 2014 11 Eylül 2014 10 Eylül 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Mayıs hangi burç olur?
23 Mayıs hangi burç olur?
24 Mayıs hangi burç olur?
25 Mayıs hangi burç olur?
26 Mayıs hangi burç olur?
27 Mayıs hangi burç olur?
28 Mayıs hangi burç olur?
29 Mayıs hangi burç olur?
30 Mayıs hangi burç olur?
31 Mayıs hangi burç olur?
1 Haziran hangi burç olur?
2 Haziran hangi burç olur?
3 Haziran hangi burç olur?
4 Haziran hangi burç olur?
5 Haziran hangi burç olur?
6 Haziran hangi burç olur?
7 Haziran hangi burç olur?
8 Haziran hangi burç olur?
9 Haziran hangi burç olur?
10 Haziran hangi burç olur?
11 Haziran hangi burç olur?
12 Haziran hangi burç olur?
13 Haziran hangi burç olur?
14 Haziran hangi burç olur?
15 Haziran hangi burç olur?
16 Haziran hangi burç olur?
17 Haziran hangi burç olur?
18 Haziran hangi burç olur?
19 Haziran hangi burç olur?
20 Haziran hangi burç olur?
21 Haziran hangi burç olur?
22 Haziran hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | İkizler Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0159 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme