İkizler Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük İkizler Burcu Falı

Sevgili İkizler saat 05:28-28 Ağustos saat 00:54 arasındaki Ay-boşluk etkisi altında Çarşamba günümüz başlıyor. Bu süre içinde, her şey umduğumuz gibi gitsin isteriz. İşler biraz karışsa hemen panik oluruz. Dikkatimizden kaçan, unuttuğumuz veya aklımıza gelmeyen şeyler, bize engel olduğunda sıkılabiliriz. Burnumuz aksa, kendimizi berbat hissederiz. Sakin olmakta tabii ki yarar vardır. Gerginlikten, takıntılı düşünmekten uzak durmak olumludur. Olayları kontrol etmeye çalışmamalı, her şeyi kendi doğal düzeni içinde düşünmeli, gerilimli tepkilerde bulunmamalısınız.

Saat 18:46 Venüs-Mars arasındaki tutkulu görünüm, hayal ettiğiniz bir işe kavuşmak, başarılı olmak adına tüm gücünüzle mücadeleye hazır olduğunuzu gösteriyor. Eğer bu yorumu okurken siz de böyle hissediyorsanız biliniz ki, elinizden hiçbir iş kurtulmaz. Evet zorlanabilirsiniz, belki yorulursunuz, hatta kızabilirsiniz bir şeylere. Ancak asla vazgeçmezsiniz. Tam tersine bu yorumu okurken, kendinizi yorgun, bitkin, çaresiz ve hedefsiz biri olarak görüyorsanız,  o zaman lütfen pes etmeyin. Eğer siz kararlı olursanız, bu görünüm sizleri  cesaretlendirici,  zorluklardan yılmadan ilerlemenizde yardımcı, her türlü engelin üstesinden gelebilmenizde destekleyicidir.  Burada sizin bakış açınız önemli. Savaşmak ve yaratıcı güçlerinizi, yeteneklerinizi kullanmak durumundasınız. Rekabet her yerde, kişisel ilişkilerde, iş hayatında bizi bekliyor. Ancak bütün bunlar bizi yıldırmamalı. Bilakis iteklemeli ve bir şeyler yapmak için harekete geçirmelidir. Siz kararlıysanız, o zaman gelin girişken davranın, kapıları çalmaktan çekinmeyin, kendinize bir hedef belirleyin ve ilerleyeceğinize dair söz verin. Gerisi gayet kolay inanın.

AŞK,YÜREĞİN SIRRI ve EN BÜYÜK SINAVIDIR ASLINDA….iremSU

Yüreklerimiz her dem güzel sevgilerle mutlu olsun. Her şey gönlünüzce olsun. Kalben sevgilerimle,

Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük İkizler Burcu Falı

Siz mantıklı açıklamalar getirmeye çalışırken olaylar kendiliğinden iyice ateşlenebilir.

Bazı olayları kendilerine göre yönlendirmeye çalışan kişilere bunu yapmamalarını söyleme çabanız nafile olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin bazı tavırları, düşünceleri, tepkileri veya yaşam tarzları hakkında olumsuz düşüncelere sahipseniz veya bu türlü şikayetleriniz varsa, bu fikirlerinizi ya da eleştirilerinizi dile getirmeniz durumunda, karşı taraf da aynı şiddetle veya daha kuvvetli reaksiyon gösterebilir. Benden uyarması Niobe'ce! Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük İkizler Burcu Falı

Evde bazı işler ne kadar gönüllü olmasanız da sizd en beklenecek. Yapacağınız konuşmalar aile içi gerginlikleri azaltmaya yarasın. İnsanların birbirini kabullenmesini amaçlayın. Kusurların yüze vurulması buna hizmet etmeyecek.

Türk.net Astroloji Günlük İkizler Burcu Falı

Sabah saatleri bazı gerginlikler yaşayabileceğiniz etkiler altında kalacaksınız. Özellikle bir kaç gündür devam eden sorunlarınızın üzerine yoğunlaşabileceksiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz ve yaşamınızda bazı küçük yenilikler yapabileceksiniz. Özel zevklerinizle ilgilenmeye vakit bulabileceksiniz ve sizi mutlu edecek aktivitelere katılabileceksiniz. Karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir ve hoş sürprizler yaşayabilirsiniz.

Aşk yaşamı: Sabah saatleri aşk yaşamınızda bazı kuşkular duyabilir ve kararsızlıklar içinde kalabilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise duygusal açıdan güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Oldukça enerjiksiniz ve bu enerjinizi iyi kullanabileceksiniz. Duygusal olarak kendinizi güçlü hissediyorsunuz ve kararlarınızda fazlasıyla iradeli davranacaksınız. Aşk yaşamınızda sizi mutlu edecek bazı gelişmeler olabilir yeni insanlarla tanışabilir ve davetlere katılabilirsiniz.

İş yaşamı: İş yaşamınızda genel olarak olumlu etkiler altında olacağınız bir gündesiniz. Küçük değişiklikler yapmaya eğilimli olacaksınız ve sıkıcı işleri bile fazla zorlanmadan yürütebileceksiniz. çekecek yeni insanlarla tanışabilir yeni konularla ilgilenebilirsiniz. Karşınızdaki insanları istediğiniz gibi ikna etmeniz bugün sizin için zor olmayacaktır. İş yaşamınızda sonucu sizin için olumlu olacak girişimlerde bulunma şansınız olacaktır.

Para durumu: Maddi konularda sabah saatleri bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz ve küçük sorunları gözünüzde büyütebilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz ve çeşitli harcamalar yapabilirsiniz. Yatırımlarınızda dikkatli olmalısınız.

Dikkat: Bazı beklentilerinizin gerçekleşmesi için önemli adımlar atabileceksiniz. Karşınıza fırsatlar çıkacaktır ve bugün girişimde bulunmak için uygun bir gündesiniz.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük İkizler Burcu Falı

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük İkizler Burcu Falı

AyBaşakburcunda ilerlerken, birliktelikleriniz hakkında duygusal gelişimler göstereceksiniz. Karşı tarafın denge konusunda yapacağı hataları, kısa sürede bertaraf etmeniz mümkün. İhtimallerden yola çıkarak, asıl ulaşmak istediğiniz sonuca geleceksiniz. Ortaklıklar konusunda zorlanmanız işe yarayacak.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

26 Ağustos 2014 25 Ağustos 2014 24 Ağustos 2014 23 Ağustos 2014

22 Ağustos 2014 21 Ağustos 2014 20 Ağustos 2014 19 Ağustos 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Mayıs hangi burç olur?
23 Mayıs hangi burç olur?
24 Mayıs hangi burç olur?
25 Mayıs hangi burç olur?
26 Mayıs hangi burç olur?
27 Mayıs hangi burç olur?
28 Mayıs hangi burç olur?
29 Mayıs hangi burç olur?
30 Mayıs hangi burç olur?
31 Mayıs hangi burç olur?
1 Haziran hangi burç olur?
2 Haziran hangi burç olur?
3 Haziran hangi burç olur?
4 Haziran hangi burç olur?
5 Haziran hangi burç olur?
6 Haziran hangi burç olur?
7 Haziran hangi burç olur?
8 Haziran hangi burç olur?
9 Haziran hangi burç olur?
10 Haziran hangi burç olur?
11 Haziran hangi burç olur?
12 Haziran hangi burç olur?
13 Haziran hangi burç olur?
14 Haziran hangi burç olur?
15 Haziran hangi burç olur?
16 Haziran hangi burç olur?
17 Haziran hangi burç olur?
18 Haziran hangi burç olur?
19 Haziran hangi burç olur?
20 Haziran hangi burç olur?
21 Haziran hangi burç olur?
22 Haziran hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | İkizler Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme