İkizler Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

KÜÇÜK yalanlara başvurabileceğiniz bir gün. Böyle bir yöntem seçebilirsiniz ama unutmayın söylediğiniz her şeyi zamanla yaşıyorsunuz.

Milliyet Astroloji

Bugün daha akıcı ve iyimser imkanlar içindesiniz. Başkalarından yeni şeyler öğrenmek merakınızı giderecek.

Mynet Astroloji

Sevgili İkizler saat 00:03 itibariyle etkili olacak, Venüs-Uranüs arasındaki zorlu görünüm, eş veya iş ortaklarınızla aranızdaki paylaşımın ciddiyetle gözden geçirilmesini ve eğer farklı düşünceler, idealler içindeyseniz sorunlar yaşanabileceğini işaret ediyor. Ayrıca maddiyat ve iş ile ilgili meselelerde ani tepkilerde bulunabileceğinizi, dikkatli olmanız gerektiğini gösteriyor.

Saat 07:59 itibariyle Kova burcunda ilerleyecek Ay, pazar günümüzün tümünde etkilidir. İletişim konularında sizin kadar hızlı, çevik hareket eden biri yoktur desek yeridir. Baskılara karşı çıkmak, kendi yolunuzu çizmek, ideallerinize sahip çıkmak, dünyadan, ülkenizden bahsetmek, hayatın eğlenceli oyunlu yanlarından konuşmak sizi keyiflendiricidir. Sosyal ilişkilerinizin çoğunluğunda dostlarınız baş sırayı alabilir. Her kesimden insanla sözel olarak anlaşmanız mümkündür. Din, dil, kültür, ülke farkı gözetmeksiniz herkesi kucaklayabilirsiniz. Yeter ki karşınızdaki kişi iyi niyetli olsun, dürüst davransın ve arkadan vurmasın. Bütün bunlar keyifli bir gün geçirmeniz için yeterlidir.

Saat 14:08 Güneş-Mars görünümü, kendimize yeni bir yol, hedef belirlemek ve özgürce yol almak arzumuzun işaretçisidir. Şartlar şu anda bizi bazı kurallarla, sınırlarla, zorluklarla test ediyor. isteklerimiz var ve biz bunları elde etmek istiyorsak, çaba sarfetmeliyiz. Bilgi ve tecrübemize güvenmeliyiz. Eğer yetersizse, kendimizi geliştirmeliyiz. Oturduğumuz yerde kimse sesimizi duymayabilir. Bir şeyler yapmayı, kendimizi göstermeyi bilmeliyiz.

Saat 17:01 Venüs-Mars görünümü, parasal konularda ve çalışma hayatımız, sağlığımızla ilgili meseleler üzerinde ciddiyetle durmamızı sağlıyor. Hayatla bağımızı güçlü tutarak ve hedefimizin bilincinde olarak hareket edersek, zorluklar bizi yıldırmaz. Bilakis daha istekli kılar.

Not: 8 Şubat tarihinde Kova burcunda doğacak Yeniayın etkilerini aşağıdaki linkte izleyebilirsiniz.

 

Keyifli bir Pazar günü geçirmemiz dileğimle,

Vatan Gazetesi

Bugün değişiklik ihtiyacınız fazla. Sorumluluklarınızdan özgürleşme ve hiç aceleniz olmadan kendinizi zamanın akışına bırakma isteğindesiniz. Yine de üzerinize düşen temel sorumlulukları yok sayma şansınız olmayacak.

Elle Dergisi Astroloji

Yeni ay uluslararası veya yurt dışı konular ve uzaklarla ilgili hayatınıza yeni başlangıçlar, bu alanda daha fazla mücadele ve hareket getiriyor. Seyahate çıkabilir, yolculuk planları yapabilirsiniz. Yeni bir alanda yüksek öğrenim veya eğitim almayı düşünebilirsiniz.

Hürriyet Astroloji

Sağlığınızı ihmal etmemenizde veya sağlık başlıklı konulara yoğunlaşmanızda yarar var. Daha yaşamsal konulara da zaman ayırmanız gerektiğini anlayacağınız bir hafta sonu. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: İkili ilişkilerde gergin, agresif tutumlardan uzak kalmayı başarabilirsek, romantizmin ve tutkuların hakim olduğu bir hafta sonundayız. Ancak, ani gelişmeler veya ani tepkiler ilişkilere zarar verebilir. Aşk hayatımızı veya maddi başlıklı konuları ilgilendiren alanlarda ani kararlar almaktan çekinmeliyiz. Eski bağlantılar, geçmişle ilgili konular ön plana çıkabilir. Öğle sonrası saatlerden itibaren, beş gün boyunca, düşüncelerimiz zenginleşiyor, önemsediğimiz alanlarda ilerleme kaydetmemizi sağlayacak girişimlerimiz veya görüşmelerimiz olabilir. Alışılmadık işler, farklı yaklaşımlar veya özgün çalışmalar ya da özgün dokunuşlarımızı yansıtabileceğimiz konular ön plana çıkabilir. Farklı şeyler denemek isteyebiliriz. Yaratıcılığımız yüksek. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Radikal Gazetesi

Gün içinde finansal konulardaki işlerinizi tamamlayabilir, partnerinizin ve yakınlarınızın birtakım sorunları ile ilgilenebilirsiniz. İlişkilerde güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken bir zamandasınız.

Hürriyet Aile Burçlar

İlginizi çeken konular ummadığınız yerlere ilerleyebilir. Ailenizle bağlantılı veya iş birliği içerisinde olduğunuz bazı kişiler istek ve talepleriyle, ya da ısrarcı tutumlarıyla sabrınızı zorlayabilirler.

Günün Atmosferi:Aklımız ve kalbimiz arasında kalabiliriz. Mantığımız başka bir şey söylerken duygusal açıdan farklı hareket edebiliriz. Kova burcunda meydana gelecek olan yeni Ay, teknolojik, uzayla bağlantılı, elektrik elektronikle veya bilişimle ilgili konularda yenilikleri destekliyor. Hümanist taraflarımızı ön plana çıkartıyor. Bahsi geçen alanlarda hayatlarımızda yeni başlangıçlar yapabilir, yeni teknolojik aletler alabilir, kullanmayı öğrenebilir, web sitesi, blog veya instagram adresi açmak v.b türünde girişimlerde bulunabiliriz. Orijinal yaklaşımlar geliştirerek hayranlık toplamak, yeni sosyal çevrelere girmek, daha fazla sosyalleşmek veya ihtiyaç sahiplerine yardım etmek türünde gelişmelere müsait 10 günlük süreçteyiz. Ancak, dün de yazdığım gibi, ufak tefek sakarlıklara ya da kazalara karşı tedbirli olmamız, öfke kontrolü yapmamız, öfkeli veya saldırgan kişilerden uzak durmamız gereken beş günlük süreçteyiz aynı zamanda. Rekabet ortamları veya mücadele gerektiren durumlar söz konusu olabilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel - Hürriyet Aile 8 Şubat 2016 Burç Yorumları


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Mayıs hangi burç olur?
23 Mayıs hangi burç olur?
24 Mayıs hangi burç olur?
25 Mayıs hangi burç olur?
26 Mayıs hangi burç olur?
27 Mayıs hangi burç olur?
28 Mayıs hangi burç olur?
29 Mayıs hangi burç olur?
30 Mayıs hangi burç olur?
31 Mayıs hangi burç olur?
1 Haziran hangi burç olur?
2 Haziran hangi burç olur?
3 Haziran hangi burç olur?
4 Haziran hangi burç olur?
5 Haziran hangi burç olur?
6 Haziran hangi burç olur?
7 Haziran hangi burç olur?
8 Haziran hangi burç olur?
9 Haziran hangi burç olur?
10 Haziran hangi burç olur?
11 Haziran hangi burç olur?
12 Haziran hangi burç olur?
13 Haziran hangi burç olur?
14 Haziran hangi burç olur?
15 Haziran hangi burç olur?
16 Haziran hangi burç olur?
17 Haziran hangi burç olur?
18 Haziran hangi burç olur?
19 Haziran hangi burç olur?
20 Haziran hangi burç olur?
21 Haziran hangi burç olur?
22 Haziran hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | İkizler Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0032 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme