İkizler Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Uzun süredir görüşmediğiniz bir dostunuzla karşı karşıya gelmeniz bugün moralinizi yükseltecek.

Vatan Gazetesi

İş ortamınızdaki motivasyon düşüklüğünü eve yansıtmamaya çalışın. Beklediğiniz takdir gelmemişse bile bu durum elinizden geleni yapmaya devam etmeyeceksiniz ve bu ruh halini her yere taşıyacaksınız anlamına gelmiyor.

Hürriyet Aile Burçlar

Bazı kişiler sizi pahalıya patlayacak maceralara sürükleyebilirler. Kendinizle ilgili bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Bütçenizi aşmamanızda veya kontrollü harcamalar yapmanızda fayda var.

Günün Atmosferi:Yarından itibaren, üç haftadır yaşanan yanlış anlaşılmalar, bir ileri bir geri giden durumlar veya durma noktasına gelen işler hız kazanmaya başlayabilir, ama her şeyin yoluna girmesi birkaç gün daha alabilir. Zira, Merkür durağanlaşmaya başlamadan önce ve durağanlaşmaya geçerken son hamlelerini yapabiliyor çoğu zaman. Gün içerisinde keyifli harcamalar yapabiliriz. Sosyal açıdan olumlu bir gündeyiz. Ancak, gece saatlerinde ilişkilerde rüzgar tersten esmeye başlayabilir, kelimeleri düzgün kullanmak akşam saatlerindeki olumlu atmosferin geceye taşınmasına yardım edecektir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel - Hürriyet Aile 8 Ekim 2015 Burç Yorumları

 

Hürriyet Astroloji

Bilerek veya bilmeyerek bazı gerçekleri çarpıtan kişiler sizi yanıltabilirler.

Dolayısıyla, elinize karşınızdaki kişinin söylediklerinin veya yaptıklarının doğruluğunu ispatlayacak kesin bazı bilgiler veya ipuçları geçene kadar beklemeniz gerekiyor olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde kararsızlıklar, belirsizlikler, unutkanlıklar ya da yanılgılar söz konusu olabilir. Öğle saatlerinde işler netleşmeye ya da biz daha kararlı olmaya başlıyoruz. Ancak, genelde yanıtıcı etkiler, yanıltıcı durumlar veya manipülatif kişiler daha dikkatli olmamız ve detaylara odaklanmamız gereken bir günde olduğumuza işaret ediyor. Öğle sonrası saatlerde kendimize güveniyoruz, üzerinde yoğunlaşacağımız işleri tamamlayabilir ve başarı sağlayabiliriz. Akşam saatlerinde değişik hoşluklar, ufak tefek sürprizler ya da hoşumuza gidebilecek farklı denebilecek gelişmeler söz konusu olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Elle Dergisi Astroloji

Görüşmeler ve konuşmalar yaparak gündemi yakalamaya çalışıyorsunuz. İşiniz başınızdan aşkın, temponuz oldukça yoğun olabilir. Koşuşturmalı bir gün geçirebilirsiniz. Çocuklarınız varsa bugün aklınız onlarda olacak.

Mynet Astroloji

Sevgili İkizler saat 00:10-22:50 olana dek etkili Ay-Boşluk süresince, sizi birilerinin farklı algılaması veya sizin başkalarını yanlış algılamanız mümkündür. Sözlü ve yazılı ifadeniz kısıtlanabilir. Durumları kendi akışına bırakmak, rutin işlerinizi bitirmek daha yararlı olur.

8 Ekim-8 Kasım tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek Venüs, aileniz başta olmak üzere, birlikte yaşadığınız kişilerle olan ilişkinizi gözden geçirmenizi ve evinizle alakalı aksaklıkları ele alarak düzenlemenizde yardımcıdır. Aile bireylerinin birbirlerine karşı anlayışlı olması ve eğer bir sıkıntı varsa bunu ortaklaşa çözmeleri yararlı olacaktır. Bazen anlayışlı davranırken, bazen tam tersi tavırlar içinde oluşunuz, doğaldır ki huzursuzluk yaşanmasına neden olabilir. Evinizle ilgili bir onarım, değişim veya başka bir yere taşınmayı düşünüyorsanız, mali durumunuzu mutlaka gözden geçiriniz. Eğer yeni bir yere taşındıysanız bu süreç alışma dönemidir.

Saat 23:01 Ay-Venüs kavuşumu, ailenize ve sevdiklerinize olan hizmet duygunuzla alakalıdır. Yani siz yaşadığınız alan içindeki sorumluluklarınızın gayet iyi farkında olarak, birbirinize yardımcı olmalısınız. Bu kavuşum kimileri için, ev veya ofis içindeki  onarım ve düzenleme çalışmalarının işaretçisi olduğu gibi, bazıları için, ilişkinizi gözden geçirmeniz yönünde etkilidir.

Kıymet bilen gönüllerle karşılaşmamız dileğimle,

Radikal Gazetesi

Gün içinde finansal konulardaki işlerinizi tamamlayabilir, partnerinizin ve yakınlarınızın birtakım sorunları ile ilgilenebilirsiniz. İlişkilerde güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken bir zamandasınız.

Milliyet Astroloji

Bugün iletişimin yoğun olduğu zamanlar içindesiniz. Uğraştığınız konularla ilgili eğitimler alabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Çalışma hayatınızda daha hızlı ilerleyeceğiniz zamanlar içindesiniz. Öğlen saatlerinde kendinizi daha duygusal hissedebilirsiniz. Gün içindeki sıkışıklıklar moralinizi bozmasın.

HABERTÜRK Gazetesi

Venüs, ev ve aile alanlarınızda iyi ilişkiler kurmanız için size destek verecek. Tadilat, dekorasyon, boya badana işleriniz varsa harekete geçebilirsiniz. Misafir ağırlamak hoşunuza gidecek.

Sözcü Gazetesi

Bu tarihe kadar ev, yuva, aile ve yerleşime ait konularda keyifli ve destekleyici etkiler altında olacağınıza işarettir. Aile içinde olası sorunlara daha hızlı bir şekilde çözüm bulabilir, evinizi, yaşadığınız yeri güzelleştirmek adına girişimlerde bulunabilirsiniz. Dekoratif değişiklikler, boya, badana gibi işlere girişebilirsiniz.
58

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Mayıs hangi burç olur?
23 Mayıs hangi burç olur?
24 Mayıs hangi burç olur?
25 Mayıs hangi burç olur?
26 Mayıs hangi burç olur?
27 Mayıs hangi burç olur?
28 Mayıs hangi burç olur?
29 Mayıs hangi burç olur?
30 Mayıs hangi burç olur?
31 Mayıs hangi burç olur?
1 Haziran hangi burç olur?
2 Haziran hangi burç olur?
3 Haziran hangi burç olur?
4 Haziran hangi burç olur?
5 Haziran hangi burç olur?
6 Haziran hangi burç olur?
7 Haziran hangi burç olur?
8 Haziran hangi burç olur?
9 Haziran hangi burç olur?
10 Haziran hangi burç olur?
11 Haziran hangi burç olur?
12 Haziran hangi burç olur?
13 Haziran hangi burç olur?
14 Haziran hangi burç olur?
15 Haziran hangi burç olur?
16 Haziran hangi burç olur?
17 Haziran hangi burç olur?
18 Haziran hangi burç olur?
19 Haziran hangi burç olur?
20 Haziran hangi burç olur?
21 Haziran hangi burç olur?
22 Haziran hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2015 MAN | İkizler Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0026 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme