İkizler Burcu Günlük Yorum (12 Kasım 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili İkizler yeni haftaya, saat 07:14-13:11 arasındaki Ay-boşluk etkisi altında başlıyoruz.Aşk hayatınızı yakından ilgilendiren konularda yeniliklerde bulunmamalı eğer önemli bir sorun varsa bunu konuşmak için başka bir günü tercih etmelisiniz. Çünkü bu saatler arasında,sizin de bildiğiniz gibi anlaşabilmek, ortak bir nokta oluşturmak zordur. Tutamayacağınız sözler vermeyiniz. İyice düşününüz.İlk buluşmalar için uygun değildir. Bunun için bir başka günü tercih ediniz.Şans oyunları veya borsa konusunda temkinli hareket etmeli, paranızı riskli işlereyatırmayınız.Yaratıcılık gerektiren sanatsal konularda bu enerji gayet olumludur. Yaşamınızı ilgilendiren ve hayati önem taşıyan konularda dikkatli olmalı bu gibi işleriniz varsa adım atmamalı,başka bir zamana ertelemesiniz. Her zaman düzenli olarak yaptığınız işleri yapmanızda bir sakınca yoktur. Edebiyatla ilgileniyorsanız eksiklerinizi tamamlamanız daha kolay olabilir. Sosyal hayatınız açısından bir sorun teşkil etmez, sevdiklerinizle beraber olabilir, hoşça vakit geçirebilirsiniz. Çalışma hayatınızda ise yapmanız gerekenleri gözden geçirmek için iyi bir zamandır. Artık boşluk etkisinin, tedbirli olunması gereken zaman dilimi olduğunu biliyoruz. Dikkat edelim.

 

Saat 13:11 sonrası Akrep burcunda ilerleyecek Ay, sağlık konusunda dikkatli olmanızı gerektirir. Çok fazla şekerli yiyecekler tüketilmemeli, sebze ağırlıklı beslenmeli, kendinize dikkat etmelisiniz. Genelde ikizler insanların kilo sorunları yoktur ama yine de böyle bir enerji altında farkında olmadan daha fazla yiyecek tüketilebilir. Hizmet, sağlık, para ve ilişkiler bu etki altında,ön plana gelir.Kıskançlık, kendi isteklerinizi ön plana almak,aşırı hırslı davranmak gibi etkiler yaratabilir. Daha ılımlı ve sakin davranmaya çalışırsanız Ay-Akrep geçişini doğru yönde değerlendirmiş olursunuz.

 

 

Ne olacağımız belli mi şu dünyada, en güzeli bir hoş seda bırakmak ardımızda..iremSU

 

Hürriyet Astroloji

İvme kazanan konulara ilgi göstermenizde fayda var. Girişimlerinizin veya üzerinde yoğunlaştığınız bazı konuların kar ve zarar tablosunu çıkartarak yeni organizasyonlar yapabilirsiniz. Yeni bağlantılar kurmanıza yardım edebilecek aktiviteleri kaçırmamalı, yeteneklerinizi göstermekten kaçınmamalısınız. Maddi harcamlarda bulunmadan da karşınızdakilieri etkileyebilirsiniz.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın.Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe

Milliyet Astroloji

Ortaklaşa para konuları ve yakın bağlarda krizleri aşmaya çalışıyorsunuz. Bir yandan da ilerleyen saatlerde gündeminize girecek eğitsel temalara odaklısınız. Hazırlıklarınızı yapmak, yolculuk planlarınızın üzerinde durmak gerekecek. Eğitimle ilgili gelişmelerin, önemli yenilenmelerin hayatınıza katacağı heyecanlar var.

Vatan Gazetesi

Teknolojik konular, iletişim ve ulaşım gibi durumlar gündeminizde olabilir. Özellikle insanların topluca duymasını ya da görmesini istediğiniz bir bilgi varsa bugün bu konuda işler her zamankinden daha akıcı ilerleyebilir.

Turk.net

Bugünler içinde bazı tanışmalar, sizin için oldukça anlamlı olabilir. Kısa gezintiler genel motivasyonunuzu arttıracak. Aile içinde, fazla dert etmemeniz gereken anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. İç dünyanızda kendinizle, barışık olmanın ötesinde bir ilişki içindesiniz. Çok kendinize dönük biri olarak da betimlenmenizi, bazı durumlarda övgü kabul edip yanlış yapıyorsunuz.
Para Durumu: Paranın kıymetini bilmeniz yönünde aldığınız uyarılar, sizi düzeltmeye yönelik. Son zamanlarda iyice belirginleşen küçük bazı zaaflarınız, bu zor dönemde ilişkilerinizi aşındırabilir.
İş Yaşamı: Bugün önemli bir ziyaretçiniz olabilir. Bu ziyarette sizi haftalarca düşündürecek bir teklifle karşılaşacaksınız. Zamana yaydığınız bazı projeleriniz biraz çabukluk gerektiriyor.
Aşk Yaşamı: Kesin kararlı biri oluşunuz sosyal yaşamınızda birçok kilidi açabiliyor. Ama aşk yaşamınızda farklı bir kişilik sergiliyor, tutuk davranıyorsunuz. Gönül meselelerinde yalnızlığınızı artık bitirmelisiniz.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Önemli fırsatların kapısı önünde duruyorsunuz. Bu fırsatların karşılığında sizden beklenenleri iyi tespit etmelisiniz. Bugünlerde iş yaşamınızdaki randevularınız özel bir dikkat gerektiriyor.

Takvim Gazetesi

Mars'ın etkisinde olduğunuz bugün, çevre iletişiminizde bir hayli uyum gözlenmekte. Olumsuzluklara kendinizi kapatmış durumdasınız. Sevgi söz konusu olduğunda aşamayacağınız engel yok gibi. Tatlı diliniz sayesinde insanlar tarafından çok seviliyorsunuz.

Güneş Gazetesi

Ancak özellikle dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz yararınıza olacak. İçinizdeki fırtınaları işinize aksettirmeyin. İş arkadaşlarınızla aranızda anlaşmazlıklar çıkabilir. Buna rağmen dikkatli ve planlı davranarak niyetinizi açık bir biçimde ortaya koyabilir, ilişkilerinizi başarıyla düzenleyebilirsiniz.

Sabah Gazetesi

Duygusal yaşantınızla ilgili hareketlenme söz konusu. Bulunduğunuz ortamlarda duygusal etkilenmeler yaşamanız mümkün. Yeni tanışacağınız kişilerle farklı bir elektrik yakalayabilirsiniz. Bugün çocuklarınızla ilgili bir takım çalışmalar söz konusu olacaktır. Kişisel egonuzun yüksek olduğu bir gün.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Mayıs hangi burç olur?
23 Mayıs hangi burç olur?
24 Mayıs hangi burç olur?
25 Mayıs hangi burç olur?
26 Mayıs hangi burç olur?
27 Mayıs hangi burç olur?
28 Mayıs hangi burç olur?
29 Mayıs hangi burç olur?
30 Mayıs hangi burç olur?
31 Mayıs hangi burç olur?
1 Haziran hangi burç olur?
2 Haziran hangi burç olur?
3 Haziran hangi burç olur?
4 Haziran hangi burç olur?
5 Haziran hangi burç olur?
6 Haziran hangi burç olur?
7 Haziran hangi burç olur?
8 Haziran hangi burç olur?
9 Haziran hangi burç olur?
10 Haziran hangi burç olur?
11 Haziran hangi burç olur?
12 Haziran hangi burç olur?
13 Haziran hangi burç olur?
14 Haziran hangi burç olur?
15 Haziran hangi burç olur?
16 Haziran hangi burç olur?
17 Haziran hangi burç olur?
18 Haziran hangi burç olur?
19 Haziran hangi burç olur?
20 Haziran hangi burç olur?
21 Haziran hangi burç olur?
22 Haziran hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | İkizler Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0063 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme