İkizler Burcu Günlük Yorum (15 Nisan 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili İkizler 15 Nisan saat 10:25-9 Mayıs saat 18:03 tarihleri arasında Boğa burcunda ilerleyecek Venüs dönemi genel olarak, huzur bulmak, güven duymak, rahatlamak ve sizi rahatsız eden her şeyden uzak durmak arzunuzu işaret eder. Kendinizi yormak ve üzmek istemezsiniz. Fiziksel ve duygusal hayatınızı ilgilendiren konularda geriye çekilip, olan bitene bakarsınız. Maddi ve manevi anlamdaki ilişkilerinizi gözden geçirirsiniz. Suya sabuna pek dokunmadan, fazla zora gelmeden yaşamak istersiniz. Size göre aşk, ruhumuzu canlandıran, hayatı güzel yaşamımızı sağlayan bir duygudur. Bunun dışındaki ihtimaller yorucudur. Sizin de yorulmaya, üzülmeye müsaadeniz yoktur. Zevkli ortamlar, gözden uzak dinlenceler, rahatlatan ritüeller, sanat, müzik, sessiz ve hoş ortamlar, gizli aşklar, romantizm dönemin etkileri arasında yer alır. Venüs-Boğa burcu geçişinin Nisan ayındaki etkili tarihleri: 19, 22, 24, 25, 29 Nisan. Bunların içinde iki tarih öne çıkıyor ve çok önemli. 22 ve 29 Nisan. Yansımaları birlikte gözden geçirelim.

 

Bu iki tarihte, biraz önce yukarıda sözünü ettiğim gibi dinlenme arzunuz, rahatlama ihtiyacınız tümüyle ön plandadır. Hayatın baskıcı, karmaşık ve zorlayıcı yanlarını görmezden gelerek, keyifli olana yönelirsiniz. Çünkü çalışmak, sağlık, parasal durumlar, ilişki, iş ortaklıkları gibi konularda bir hayli yorgun, tatminsiz ve isteksiz durumdasınızdır. Ancak bunlardan kaçmak, yok saymak, problemlerin üstünü kapatıp, kendi bildiğiniz gibi hayatı ele almak, yaşamak kolay değildir. Ne olursa olsun sizin mutlaka sorumluluklarınızı bilmeniz ve bunları üstlenmeniz gerekebilir. Bu tarihlerde özellikle işler gereğinden fazla yorucu olabilir. Siz kafanızı dinlemek istersiniz. Ancak angaryalar, detaylar, iş ortamı, işin niteliği nedeniyle bir hayli yorulursunuz. Aşk hayatınızla ilgili konular, bir türlü işin içinden çıkamadığımız meseleler, ilişkinizdeki paylaşımlarda arzulanmayan durumlar yaşanabilir. Bunları es geçmemek oturup konuşmak, yüzleşmede bulunmak lazımdır. Sağlığınızı önemseyiniz ve hiçbir şeyi ihmal etmeyiniz.

 


Bize öğretilmedi geniş yollarda keyif çatarak yürümek....biz hep ...patikaların yolcusu olduk...o yüzden iyi biliriz darlığı da varlığı da,,,,,,,iremSU


Güzelliklerin, huzur verenin, güvenilir olanınkıymetinin bilindiği bir dünyada yaşamamız dileğimle

 

 

Hürriyet Astroloji

Kadere inanıyorsunuz. Sizi çok iyi anladığı konusunda ısrar eden kişilerden çok, kendi istek ve ihtiyaçlarınızı anlamaya odaklanmalısınız.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe

Milliyet Astroloji

Burcunuzda bulunan Ay ve diğer etkilerle harekete geçiyorsunuz. Artık tüm projelerin hızlanacağı döneme girmiş durumdasınız. Yeni hedefler ve getireceği başlangıçlar üzerinizdeki baskıları alacaktır. Belki bu süreçte eğitim içeren konular üzerinden yenilikler yapabilirsiniz. Yabancılarla ilgili gelişmeleri istediğiniz şekilde yönetecek gücünüz var.

Vatan Gazetesi

Huzurlu bir gün geçirmek istiyorsanız dış etkenlerden mümkün olduğunca kendinizi soyutlamaya çalışın. Ne yapmanız gerekiyorsa ona odaklanın. Sizi bölmelerine izin vermeden çalışın. Bugün ihtiyacınız olan en önemli şey bu.

Turk.net

Bugün sizin için zor bir gün olabilir ve bazı konularda acil kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz. Bunlar iyi sonuçlar verecek konular da olabilir, fakat çok dikkatli olmanız gerekiyor. Ancak akılcı yaklaşımlarınızla hatalı davranışlarınızın üstesinden gelebilirsiniz. Bugün sevdiğiniz insana karşı kırıcı davranışlar sergileyebilirsiniz.
Para Durumu: Yakınlarınızdan biri için harcama yapmak ya da ona borç vermek zorunda kalabilirsiniz. Bu beklenmedik gider, son zamanlarda bir hayli kötü olan maddi durumunuzu daha da kötüleştirecek.
İş Yaşamı: İş yerinizde çok huzursuzsunuz. Uzun zamandır beklediğiniz ücret artışı hala gerçekleşmedi. Bu durum sizi çok sıkıyor. Sırf bu yüzden kendinizi işinize vermiyorsunuz.
Aşk Yaşamı: Sevgilinizin özelliklerini kabul etmeye çalışmalısınız. Günün sonuna doğru onunla aranızda yine bir tartışma çıkacak. Tartışmayı fazla uzatmamak için alttan almaya çalışmalısınız.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: İş yerinizde çok huzursuzsunuz ve bunu belli ediyorsunuz. Biraz daha sabretmeli ve kendinize hakim olmalısınız.

Takvim Gazetesi

Kartınız Bilge... Duygularınız içinizden dışa doğru akmaya başladı. Aşk konusunda kalbinizi bir kişiye kilitlemişsiniz adeta. O halde olumsuz enerjileri beyninizden atmalısınız.

Güneş Gazetesi

Sevgilinize gereken önemi veriyor musunuz? Eğer vermiyorsanız, ilişkinizin önemini gösterecek adımlar atmaya başlayın. Yeteri kadarsa, ilişkinizde ilerleme olasılığı var. İş yerinizde stresli bir gün olabilir. Özellikle işveren ya da üstünüz olan herhangi bir kimseyle anlaşmazlıklara ve hatta kavgalara açıksınız.

Sabah Gazetesi

Ay burcunuzda ilerliyor ve gizli arzularınızın belirginleşmesi ve partnerinizin istekleri karşısında yoğun duygular yaşamanız, aklınızın karışmasına neden olabilir. Baskı altında tutuğunuz duygularınızı ortaya çıkarmak isteyecek ve ilişkinize kişiselleştirecek davranışları tercih edeceksiniz. Kişisel çabalarınız, çevre koşullarıyla birlikte şekilleniyor.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Mayıs hangi burç olur?
23 Mayıs hangi burç olur?
24 Mayıs hangi burç olur?
25 Mayıs hangi burç olur?
26 Mayıs hangi burç olur?
27 Mayıs hangi burç olur?
28 Mayıs hangi burç olur?
29 Mayıs hangi burç olur?
30 Mayıs hangi burç olur?
31 Mayıs hangi burç olur?
1 Haziran hangi burç olur?
2 Haziran hangi burç olur?
3 Haziran hangi burç olur?
4 Haziran hangi burç olur?
5 Haziran hangi burç olur?
6 Haziran hangi burç olur?
7 Haziran hangi burç olur?
8 Haziran hangi burç olur?
9 Haziran hangi burç olur?
10 Haziran hangi burç olur?
11 Haziran hangi burç olur?
12 Haziran hangi burç olur?
13 Haziran hangi burç olur?
14 Haziran hangi burç olur?
15 Haziran hangi burç olur?
16 Haziran hangi burç olur?
17 Haziran hangi burç olur?
18 Haziran hangi burç olur?
19 Haziran hangi burç olur?
20 Haziran hangi burç olur?
21 Haziran hangi burç olur?
22 Haziran hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | İkizler Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.007 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme