İkizler Burcu Günlük Yorum (14 Nisan 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili İkizler 14 Nisan saat 05:37-1 Mayıs saat 18:37 tarihleri arasındaki Merkür-Koç burcu dönemi girişimci ve cesur düşünmenin işaretçisidir. Hedefinize uygun bir şekilde işlerinizi yoluna koymanızda yardımcıdır. Aileniz ve evinizle alakalı yenilikler gözden geçirilir. Uzak şehirlere yolculuklar, yerleşim, eğitim, ticari faaliyetler gündeme gelir. Kişi yeni bir sayfadan hayata bakmak ister. Arkasından koşturuluyormuş gibi acelecidir. Hedeflerini gerçekleştirmek isteyen birey, öyle çok fazla düşünmez. Aklına koyduğunu ve kendisi için gerekli olanı bildiği şekilde uygulamak ister. Özgür hareket eder. İşlerine kimsenin karışmasından hoşlanmaz. Fikirlerini savunur. Direkt ve gayet açık bir dille isteklerini dışa ifade eder. Başkalarıyla rekabet halindedir. Öne geçmek için çabalar. Geleceğini garanti altına almak için öne çıkmak zorunda olduğunu bilir.

 

Merkür-Koç burcu geçişinin Nisan ayındaki etkili tarihleri 20, 21, 24 Nisan. 20 Nisan tarihi sizler için yeni bir kapı, fırsat, hızlılık, bir faaliyet, girişim, arkadaşlık konularında bir hayli aktif zamandır. Bir adım atılır ancak bu adımın sağlamlığı ve uzun süreli olup olmadığına dikkat edilmelidir. Kısa süreliğine bir yolculuk veya girişim de söz konusu olabilir. Bir grubun liderliğinde bulunabilir veya bir projenin içinde yer alabilirsiniz. 21 Nisan tarihinde yapılan işlerin mali karşılığı, manevi huzuru veya sorumluluklarını hesap ediniz. Astarı yüzünden pahalıya gelmesin. Harekete geçmeye değsin.

 

Mutlu Pazarlar, sımsıcak gülüşler, hayrınıza olacak gelişmelerle karşılaşmanız dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Asıl bakış açınızı veya ne yapmak istediğinizi bilen tek kişi sizsiniz. Dolayısıyla, güzel sözlerle sizin konseptlerinizde farklılaşma yaratmaya çalışan kişilerin çevresinden uzaklaşmalı, insiyatifi ele almalısınız.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe

Milliyet Astroloji

Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.

Vatan Gazetesi

Huzurlu bir gün geçirmek istiyorsanız dış etkenlerden mümkün olduğunca kendinizi soyutlamaya çalışın. Ne yapmanız gerekiyorsa ona odaklanın. Sizi bölmelerine izin vermeden çalışın. Bugün ihtiyacınız olan en önemli şey bu.

Turk.net

Dikkatinizin dağınık olduğu bir gündesiniz. Yoğun iş günleri ve ailevi problemler yüzünden sinirleriniz oldukça yıpranmış durumda. Bugünü sevdiğiniz işlere ve sevdiğiniz insanlara ayırmalısınız. Yakınlarınızdan alacağınız bazı haberler sizi etkileyecek ,onların yararına girişimlerde bulunmayı isteyeceksiniz.
Para Durumu: Beklediğiniz gelir artışı konusunda yaptığınız görüşmelerin, çalışmaların meyvesini alacağınız bir gündesiniz. Bugün elinize bir miktar para geçecek. Bu parayı akılcı kullanmalısınız.
İş Yaşamı: Çalışma arkadaşlarınıza anlayışlı ve olumlu davranacağınız bir dönemde bulunuyorsunuz. Onların da size karşı aynı şekilde davranacağı bu günlerde sorunları büyütmeden çözümleyeceksiniz.
Aşk Yaşamı: Sevdiğiniz kişi ile beraberliğinizde sizi olumsuz şekilde etkileyen bazı kişilerin etkisi altında kalabilirsiniz. Bu arada siz veya sevdiğiniz bir yolculuğu çıkabilirsiniz ve aranızda kısa bir ayrılık söz konusu olabilir.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Evinizle ve işinizle ilgili yapacak pek çok işiniz var. Özel sorunlarınız nedeniyle bu sorumluluklarınızı aksatmamalısınız.

Takvim Gazetesi

Kartınız Zenginlik... Açık ve net kişiliğe sahipsiniz. Hisleriniz bir hayli güçlü. Beklentilerinizin üstüne çıkarak mutlu ve yoğun bir tempoyla günü tamamlayacaksınız.

Güneş Gazetesi

Duygusal açıdan mutsuz bir dönem. Kendinizi sevilmeyen, istenilmeyen bir insan olarak görüyorsunuz. Fakat içinizde yaşadığınız bu durum depresyona yol açabilir ya da size sağlıkla ilgili problemler yaşatabilir. İşinizle ilgili sizi tedirgin eden bir durum var.

Sabah Gazetesi

Bugün Ay, burcunuzda ilerliyor. Amaçlarınız doğrultusunda yaptığınız çalışmaların sizi yormadığı bir gerçek.. Partnerinize olan tutkularınız sizi farklı bir şekilde yönlendirebilir. Ona, duygusal sürprizler yapabilir ve maddi destek verebilirsiniz. Çevrenizde, sözde iyi niyetli kişilere dikkat etmelisiniz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Mayıs hangi burç olur?
23 Mayıs hangi burç olur?
24 Mayıs hangi burç olur?
25 Mayıs hangi burç olur?
26 Mayıs hangi burç olur?
27 Mayıs hangi burç olur?
28 Mayıs hangi burç olur?
29 Mayıs hangi burç olur?
30 Mayıs hangi burç olur?
31 Mayıs hangi burç olur?
1 Haziran hangi burç olur?
2 Haziran hangi burç olur?
3 Haziran hangi burç olur?
4 Haziran hangi burç olur?
5 Haziran hangi burç olur?
6 Haziran hangi burç olur?
7 Haziran hangi burç olur?
8 Haziran hangi burç olur?
9 Haziran hangi burç olur?
10 Haziran hangi burç olur?
11 Haziran hangi burç olur?
12 Haziran hangi burç olur?
13 Haziran hangi burç olur?
14 Haziran hangi burç olur?
15 Haziran hangi burç olur?
16 Haziran hangi burç olur?
17 Haziran hangi burç olur?
18 Haziran hangi burç olur?
19 Haziran hangi burç olur?
20 Haziran hangi burç olur?
21 Haziran hangi burç olur?
22 Haziran hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | İkizler Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0074 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme