İkizler Burcu Günlük Yorum (08 Temmuz 2013)

Hürriyet Astroloji

Bazı konuları ya da ilişkileri gözden geçirme zamanı. Her ne kadar olaylar ya da ilişki oldukça iyi gidiyor olsa da, yine de siz tekrar düşünmek isteyebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki hafta içinde bize verilen bilgiler kafa karıştırıcı veya yanıltıcı olabilir, ne yöne ilerleyeceğimizi bulamayabiliriz ya da gittiğimiz yön düşündüğümüz tarafta olmayabilir. Neyse ki bu geçici bir durum olacak. Bugün gün genelinde,duygusalllığın ve fedarkarlık hislerinin ön plana çıkacağı saatlerdeyiz, daha korumacı olabiliriz.Akşam saatlerine doğruysa,işler yoğunlaşmaya ya da mücadele gerektiren veya gergin etkiler gündeme gelmeye başlayacak. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Milliyet Astroloji

Maddi alanda düşündüğünüz tüm değişiklikleri yapacak durumdasınız. Beklediğiniz paraları akışı hızlandıkça yön bulmakta başarılısınız. Parasal ihtiyaçlarınızı tekrar tanımlamak adına iş hayatına odaklanabilirsiniz. İş gücünüzü geliştirmek, ödenmesi gereken borçları tamamlamak konusunda yeterli derecede destek alıyorsunuz.

Vatan Gazetesi

Yeni ay finansal durumunuzu ilgilendiren yaşam alanınızda gerçekleşecek. Yeni kazanç kaynağı yaratan bir projeye başlamak, yatırımsal girişimlerde bulunmak, mal varlığınızda artırım yarata-cak işler için tetikleyici olabilir.

Turk.net

Bugün fiziksel görünümünüze bakan sizin hiç yaşama zevkiniz kalmadığınısanacak. Her bakımdan kapıp koyuvermişsiniz kendinizi. Bu aralar kendiniziihmal ettiğinizi siz de farkındasınız ama bunun için hiç bir çabaharcamıyorsunuz. İşlerinizin yoğunluğunu bahane ediyorsunuz. Oysa Boğalargörünümlerine önem verirler ve güzellikleri ile de övünürler.
Para Durumu: Pek de yakınınız olmayan biriyle yaşadığınız bir para tartışması bugün yeniden açılacak gibi. Herkes sizin ne kadar haklı olduğunuzu biliyor olsa da uzlaşmacı tavırlar puanınızı arttıracak.
İş Yaşamı: Epeyce bir zamandır büyük bir yoğunluk içindesiniz. kendinizi dinlendirmeyi düşünüyorsunuz. Sizden daha yetkeli biri tarafından bugün beklenmediğiniz bir şekilde övüleceksiniz. Bu daha güzel bir gün geçirmenizi sağlayacak..
Aşk Yaşamı: Bugün karşı cinse oldukça kaba bir tavır sergileyeceksiniz. Sizi bu kadar çok seven birisine bu şekilde davranmanızın ne kadar hatalı olduğunu, ancak onu arayıp da bulamadığınız zaman anlayacaksınız.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Tepkimeci tavrınız, iş yaşamınızdaki konumunuzu riske sokuyor. Pek akılcı bulmadığınız bazı önlemlerin gerekliliğine kendinizi inandırmanız gerekecek.

Takvim Gazetesi

AŞK: İyilik dolu bir yüreğiniz var.Ya hep ya hiç düşüncesi içindesevdiğinize boyun eğmeyebilirsiniz.Ama olumsuz şartları da bazensiz hazırlıyorsunuz. Fazla gururluolmak sorun yaratabilir.İŞ: Bonkör olduğunuz biliniyor veher dara düşen yakınınız sizin kapınızı çalıyor.Bugün siz zor durumdasınız siz de biraz kapıçalmayı öğrenmelisiniz. Ürkek davranıyorsunuz.SAĞLIK: Yaşam azminiz çok güçlü ve sağlıklıolmak için hiçbir şeyin dengesini bozmuyorsunuz.

Güneş Gazetesi

Duyacaklarınız keyfinizi kaçıracağından, görüşmeye hazırlıklı gidin. İşinize müdahale eden biri var var, özgürlüğünüzü kısıtlanmış gibi hissediyorsunuz. İş ortamınızda güvensizlik kaynağınız olarak gördüğünüz bu kişiyi dikkatle izlemeniz yararlı olabilir.

Mynet Astroloji

Sevgili İkizler yeni haftamız, saat 10:14 itibariyle Yengeç burcunda oluşacak Yeniay etkisi altında başlayacak. Bu önemli Yeniayı, tüm gün boyunca etkili olacak diğer görünümleri de hesaba katarak incelemekte yarar var. Böylece daha kapsamlı bir analizde bulunabiliriz.

 

İlk etkili görünüm, saat 03:14 Venüs-Uranüs arasındaki olumlu görünüm bugünlerde yapılacak bir takım görüşmelerin heveslendirici olabileceğini işaret ediyor. Bu görüşmeler, bir yeni tanışma, iş, faaliyet, organizasyon, çevresel ve iş anlamında gerçekleşebilir. Karşınıza gerçekten etkilenebileceğiniz biri çıkabilir. Bu kişiye birden bire aşık olmanız da mümkündür. Böyle hallerde mutlaka her bir noktayı, durumu gözden geçiriniz. Bildiğiniz gibi Merkür gerilemekte. Bizim de ay sonuna kadar mutlaka iyi düşünmemiz gerekiyor. Ani şekilde gelişen olumlu veya zorlayıcı durumların asıl sonuçlarını görmemiz 31 Temmuz tarihini bulabilir. Bekleyelim görelim derler ya, biz de böyle yapalım. Diyelim ki, pek kafanıza yatmayan bir mesele vardı. Ancak birileri sizi ikna etmeye çalışıyor. Bu oluşumun içinde yer almanızı istiyorlar. Böyle durumlarda yine aklımız başımızda düşünelim. İleriye yönelik olan her ne olursa olsun mercek altına alarak üzerinde düşünmeyi ihmal etmeyelim.

 

Saat 10:14 itibariyle Yengeç burcunda oluşacak Yeniay, hayatınızı garanti altına alacak şekilde maddi kazanç elde etmek ve bu kazancı büyütmek, yatırımlarınızı değerlendirmek anlamında gayet önemlidir. Kişinin burada şu hususları  gözetmesi gerekir. Piyasanın durumuna iyice bakmak, spekülasyonlara dikkat etmek ve  risklere girmemek. Benim tavsiyem öncelikle 17-22 Temmuz tarihleri arasındaki güçlü enerjilerin getirebileceği bir takım koşullara, olasılıklara bir bakmak ve ona göre bir hesaplamada bulunmaktır. Bu hesapları yaptıktan sonra, ay sonunda bir daha gözden geçirip ona göre kararınızı verirsiniz. Aceleci olmayalım. Nereye para yatıracaksak, nereden para kazanmayı düşünüyorsak temkinli olmayı bilelim.

 

Saat  14:43-9 Temmuz saat 13:48 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Maddi konularda yeni girişimlerde bulunmayalım. Bu uzun boşluk süresince idareli gitmekte, bilmediğimiz işlere kalkışmamakta yarar var.

 

 

Mübarek Ramazan-ı Şerifinizi kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim. Gönlünüzce gerçekleşsin bütün dilekleriniz. Canı gönülden sevgilerimle,

Sabah Gazetesi

Yakın dostlarınızdan da önemli destekler gelecektir. İstediğiniz kişilere çok kolay ulaşacaksınız. Pratik yönlerinizi rahatça kullanabileceğiniz alanlarda başarı sizi bekliyor. Bazılarının birliktelikleri kimlik kazanacak. Çevrenizde entelektüel aktivitelere katılırken, sanatsal gösterilere de ilgi göstereceksiniz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Mayıs hangi burç olur?
23 Mayıs hangi burç olur?
24 Mayıs hangi burç olur?
25 Mayıs hangi burç olur?
26 Mayıs hangi burç olur?
27 Mayıs hangi burç olur?
28 Mayıs hangi burç olur?
29 Mayıs hangi burç olur?
30 Mayıs hangi burç olur?
31 Mayıs hangi burç olur?
1 Haziran hangi burç olur?
2 Haziran hangi burç olur?
3 Haziran hangi burç olur?
4 Haziran hangi burç olur?
5 Haziran hangi burç olur?
6 Haziran hangi burç olur?
7 Haziran hangi burç olur?
8 Haziran hangi burç olur?
9 Haziran hangi burç olur?
10 Haziran hangi burç olur?
11 Haziran hangi burç olur?
12 Haziran hangi burç olur?
13 Haziran hangi burç olur?
14 Haziran hangi burç olur?
15 Haziran hangi burç olur?
16 Haziran hangi burç olur?
17 Haziran hangi burç olur?
18 Haziran hangi burç olur?
19 Haziran hangi burç olur?
20 Haziran hangi burç olur?
21 Haziran hangi burç olur?
22 Haziran hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | İkizler Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0092 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme