İkizler Burcu Günlük Yorum (28 Aralık 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili İkizler saat 12:21 Yengeç-Oğlak burç aksı üzerinde oluşacak Dolunayı, gün boyu etkili olacak görünümler çerçevesinde ele alacağım. Bu Dolunay, hayattan beklediğinizi iyice düşünmeniz ve kendinize hem maddi hem hedef anlamında bir amaç belirlemeniz gerektiğini işaret ediyor. Bir yandan güven içinde, kimseye muhtaç olmadan yaşamak için, ekmeğinizi kazanmanız diğer yandan sabırlı, sistemli, sorumluluklarınızın farkında hareket etmeniz lazım. Nefes alacak zaman kalmaması, sizi huzursuz edebilir. Özellikle sabah saatlerinde parasal işlerinizi, ailenizle ilgili meseleleri, önemli girişimlerinizi hallederken sakin olmakta yarar var.

 

Bu Dolunay, parasal konularda bir hayli etkili. Özellikle borç ve alacak, ortaklık konuları, eş ile alakalı meseleler, hisseli paralar, emeklilik, yatırım ve kredi konularında dikkatli olunması gerektiğini hatırlatıyor. Riskli yatırımlardan kaçınmakta yarar var. Kısa vadede hoş gibi görünen ancak zaman içinde sizi zorlayabilecek işlere kalkışmadan önce hesabınızı mutlaka iyi yapınız. Geçmiş borçlarınızı, vergi yükümlülüklerinizi, yasal konuları, nafaka meselelerini hukuki ve iş haklarınızı iyice araştırınız. Saat 16:43-30 Aralık saat 09:45 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu uzun süre içinde, duygusal düşünebilir, hassasiyetle yanlış kararlar verebilirsiniz. Paranıza, işinize, hedeflerinize, iş birliği içinde olduğunuz insanlara dikkat ediniz.

 

 

Geleceğinizi garanti altına alabileceğiniz, huzur ve güven içinde yaşayabileceğiniz gelişmelerle karşılaşmanız dileğimle,

 

Hürriyet Astroloji

Bugün kısa yolculuklarda şanssızsınız. Hertürlü aksilik olabilir. Huysuzluğu tutmuş birisine bazı konuları izah etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu durumda onun fazla üzerine gitmeyip, konuyu mümkün olduğu kadar kısa kesmeniz gereklidir. Fazla meraklı davranışlar içinde olmaktan kaçınmalı, daha doğrusu merakınızı belli etmemelisiniz. Eğer siz üzerine giderseniz bir çok şeyi sizden saklayabilirler ya da yanlış yansıtabilirler. İlgisiz davranırsanız daha fazla şey öğrenebilmeniz olasıdır. Hiçbirşeyi beğenmemek ve sürekli söylenmek gibi tutumlarınız olabilir. Bunun yerine elinizdekinden memnun olup, imkanlardan istifade etmeye gayret ederseniz daha kazançlı olursunuz. Nasıl olsa şikayetleriniz hiçbirşeyi etkilemiyor bari kendinize dert etmeyin.

Milliyet Astroloji

Maddi durumunuzu ilgilendiren konularla meşgulsünüz. Beklediğiniz parasal desteklerin getirisi ile rahatlık elde edeceksiniz. Ancak bu dönem kontrol edilemeyen para çıkışları olabilir. Bütçenizi sağlam kılmak adına daha kararlı adımlar atmalısınız. İş hayatında edindiğiniz fırsatlar maddi açıdan size olanak sağlayacak şekilde gelişecek.

Vatan Gazetesi

Kazancınızı korumak ve mümkünse kaynak yaratıp arttırmak niyetindesiniz. Geleceğe yönelik bir yatırım şu an için önünüzü görmeyi kolaylaştırmayacakmış gibi görünüyor. Tamamını riske etmektense daha tedbirli davranabilirsiniz. Büyük oyunların kaybı da büyük olabilir.

Turk.net

Uzun zamandır bir birlikteliğiniz var. Bu ilişki hayatınızın her alanını olduğu gibi işinizi de etkiliyor. Böyle karşılıklı ve güzel duygular hissedip, birbirinize zaman ayırmanız çok iyi. Ama çevrenizdeki diğer insanları ve işinizi aksatmanız doğru değil. Birlikteliğinizi, işinizi ve sosyal hayatınızı dengeli bir biçimde yaşamaya özen gösterin.
Para Durumu: Ödeme yapmanız gereken unuttuğunuz bir yer olabilir. Ödemelerinizi ve zamanlarını tekrar gözden geçirmelisiniz böyle unutulmuş hesaplar bir zaman sonra canınızı sıkabilir.
İş Yaşamı: İş hayatınız eskisi kadar renkli değil. Daha da sıkılacağınız bir döneme girmek üzeresiniz. Bir iş arkadaşınızdan sizi motive edecek sözler duyacaksınız ama bir arkadaşınız da size iş konusunda hakaret edecek.
Aşk Yaşamı: Onunla olan ilişkiniz umduğunuzdan çok daha fazla sürdü. Ama bu onun sizin aradığınız insan olduğunu göstermez. Sizin için vazgeçilmez olduğunu görmek onu günden güne daha da şımartıyor. Buna bir dur deme vakti geldi.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Konuştuğunuz ve dertleştiğiniz insanlara biraz daha dikkat edin. Canınız sıkkın ve bunu paylaşmak istiyor olabilirsiniz. Ama sonra bu anlattıklarınızı bir başkasından duyabilirsiniz.

Takvim Gazetesi

Kartınız Yolculuk... Hayatı ciddiye alma meselelerinde biraz zayıf kalıyorsunuz. Duygusal yönünüz ağır basıyor. Sevmenize rağmen aynı ilgi ve özeni görmemekten yakınıyorsunuz.

Güneş Gazetesi

Sevgiliniz hep yanınızda ve gelecekte de hep yanınızda olacak. İçinde olduğunuz boşluk sizi yeterince kötü etkiledi ve korkularınız hareketlerinizi bile kısıtladı. Yeni bir şeylere başlamak istiyorsunuz fakat insanların ne diyeceklerini düşünmeniz sizi engelliyor.

Sabah Gazetesi

Birlikte çalıştığınız insanlara vereceğiniz şansla gücünüzü arttıracaksınız. İlgi alanınızın artmasıyla değişik iş profilleri karşınıza çıkacaktır. Seçim şansınızı kullanırken; gelecek getirisini dedüşünerek, mantıklı adımlar atmalısınız. Çevrenizde yapıcı bir tablo sergilerken, düşünce birliğinde olan kişileri de kaynaştıracaksınız.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Mayıs hangi burç olur?
23 Mayıs hangi burç olur?
24 Mayıs hangi burç olur?
25 Mayıs hangi burç olur?
26 Mayıs hangi burç olur?
27 Mayıs hangi burç olur?
28 Mayıs hangi burç olur?
29 Mayıs hangi burç olur?
30 Mayıs hangi burç olur?
31 Mayıs hangi burç olur?
1 Haziran hangi burç olur?
2 Haziran hangi burç olur?
3 Haziran hangi burç olur?
4 Haziran hangi burç olur?
5 Haziran hangi burç olur?
6 Haziran hangi burç olur?
7 Haziran hangi burç olur?
8 Haziran hangi burç olur?
9 Haziran hangi burç olur?
10 Haziran hangi burç olur?
11 Haziran hangi burç olur?
12 Haziran hangi burç olur?
13 Haziran hangi burç olur?
14 Haziran hangi burç olur?
15 Haziran hangi burç olur?
16 Haziran hangi burç olur?
17 Haziran hangi burç olur?
18 Haziran hangi burç olur?
19 Haziran hangi burç olur?
20 Haziran hangi burç olur?
21 Haziran hangi burç olur?
22 Haziran hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | İkizler Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0071 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme