İkizler Burcu Günlük Yorum (08 Aralık 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili İkizler saat 04:43 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında cumartesi günümüz başlıyor. Bir hayli aktif bir sabahı işaret eden bu görünüm, özgürce hareket etmek, gönlünüzce günü geçirmek ve dilediğiniz gibi hareket etmek anlamında  gayet olumlu. Arkadaşlarınız, ortak faaliyetler, ilişki kurmak, bir başkasını çekici bulmak ve beğenilmek sizin için çok önemli.

 

Saat 11:27  Ay-Pluto arasındaki zorlu görünüm, aşk hayatınızla ilgili konularda sizi destekliyor. Ancak iş hayatınızla ilgili bazı meselelerin mutlaka çözüme kavuşturulmasını gerektiriyor. Bunlar olmadan ne huzur bulmak ne de başarılı olmak pek kolay gözükmüyor. Bu görünüm sizin gibi aktif kişiler için frenleyici olabilir.  Ancak saat 15:00 sonrası  Ay-Jüpiter görünümü biraz rahatlatıcı olabilir.

 

Saat 15:00  Ay-Jüpiter olumlu görünümü, aşk hayatımız, boş vakitlerimizi değerlendirme, sanatsal etkinlikler, çocuklarımız ve kısaca sosyal ilişkilerimiz anlamında son haftalarda yaşanmış durumların ve şu andaki mevcut halin tekrar gözden geçirilmesi yönünde etkilidir. Eğer yepyeni  bir karar vereceksek üzerinde düşünmeyi ihmal etmeyelim.

 

 

Mucizeler,,,,korkularımıza yenik düştüğümüzde değil,,,,zorlukları güce dönüştürmeyi istediğimizde,,,, yanımızda belirecektir…..iremSU

 

 

Gönlünüzce geçirebileceğiniz, işlerinizi kolaylıkla yürütebileceğiniz ve huzurla yol alabileceğiniz bir gün diliyorum. Yüzünüzden gülümseme eksik olmasın.

 

 

Hürriyet Astroloji

Eski hatalarınızdan kaynaklanan bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. bugün altında olduğunuz etkiler size iddiacı bir yapı kazandırmaktadır.Kendinize bile yabancı gelen kaprislerinizle çevreyi bıktırabilir, bir çok anlaşmazlığa sebep olabilirsiniz. Tembelleşebilirsiniz. Çalışmadan rahat yaşama istekleri duymanız ve bu yüzden işlerinizi gelişigüzel yapmanızdan dolayı başarısız kalmanız olasıdır. Yaptığınız her şeyi yekrar tekrar yapmak zorunda kalabilirsiniz ve kendi beceriksizliğiniz sizi kızdırabilir. Duygusal ilişkilerinizde zayıflama ve hatta ayrılık olabilir. Hayal kırıklığı getiren karşı cins ilişkilerine eğilimlisiniz. Bazı şeylerden vaz geçmek ya da bir şeyleri feda etmek zorunda kalabilirsiniz.

Milliyet Astroloji

Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.

Vatan Gazetesi

Daha önceden kendinizi hazırlamadığınız tutkulu bir ilişkiye çekilmek üzeresiniz. Bu durumun sizde ya-ratacağı dönüşümler sancılı olabilir. Kabul edin ki bazı güçlüklere göğüs germeniz gerekebilir. Ama bugün zorluklara odaklanmaktansa uyumun tadını çıkarmaya bakın.

Turk.net

Özel hayatınızda bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Bu olaylar gerçek dostlarınızı anlamınızda size yardımcı olacak. Planlı davranmamak zaman zaman başınıza işler açıyor, şimdi yine öyle bir dönemdesiniz. Yolun yarısındayken pes etme özelliğinizi de göz önünde bulundurarak ufak ufak adımlar atarak hedefinize ulaşmaya çalışmanız daha yerinde olur. Bugün yeni insanlarla tanışabilirsiniz.
Para Durumu: Maddi konularda daha çok hesaplı olmayı terih edeceğiniz ve harcamalarınızda dikkatli davranacağınız bir gündesiniz. Küçük bazı maddi sorunlarla karşılaşabileceksiniz ancak bu sorunları gözünüzde çok fazla büyütmeyin.
İş Yaşamı: İş yaşamınızda günlük rutin işlerinizi devam ettireceğiniz ve bu konuların üzerine yoğunlaşacağınız bir gündesiniz. İş ortamınızda birlikte çalıştığınız kişilerle çeşitli sorunlar ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Yaşayacağınız bu gerilimler konuların üzerine konsantre olmanınızı da zorlaştıracaktır. Bugün sizinle ilgili olmayan konulara yardım maksadıyla bile olsa karışmamaya çalışmalısınız. Küçük görünen konular ilerleyen saatlerde önemli sorunlar yaşamanızla sonuçlanabilir.
Aşk Yaşamı: Aşk yaşamınızda sakin bir gün geçireceksiniz ve yeniliklerden uzak durmayı tercih edeceksiniz. Sevdiğiniz insanla daha önceden yaptığınız bazı planları uygulamaya koyabilirsiniz. Duygularınızı samimi olarak ifade etmekte zorlanacaksınız ve daha çok iç dünyanıza döneceksiniz. Duygusal konularda yeni bir karar almak ve girişimde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz. Bazı yeni düşünceleriniz varsa bir süre daha ertelemelisiniz.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Alacağınız haberler ihtiyatlı yaklaşın sizi yanıltmaya yönelik bazı bilgiler alabilirsiniz. Olaylara ani tepkiler vermekten kaçınmalısınız.

Takvim Gazetesi

Kartınız Meditasyon... Bugün saygı görmek en büyük pozitif kaynağınız olacak. Hükümdarlıkların son bulacağı gündesiniz. Dostlarınızla birlikte olmanın keyfindesiniz.

Güneş Gazetesi

Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama ona olan kırgınlığınızı bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün.

Sabah Gazetesi

Bugün, partnerinizin işiyle ilgilenmek zorunda kalacaksınız. Bazı fikir alışverişleri içinde olsanız bile, onun sizden çok daha fazla talepleri olacak. Size destek vermesini beklerken, onun kişisel ayrıntılarının gündeme gelmesi, gününüzü bölebilir. Aranızdaki güçlü bağların size sağlayacağı avantajları göz ardı etmiyorsunuz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Mayıs hangi burç olur?
23 Mayıs hangi burç olur?
24 Mayıs hangi burç olur?
25 Mayıs hangi burç olur?
26 Mayıs hangi burç olur?
27 Mayıs hangi burç olur?
28 Mayıs hangi burç olur?
29 Mayıs hangi burç olur?
30 Mayıs hangi burç olur?
31 Mayıs hangi burç olur?
1 Haziran hangi burç olur?
2 Haziran hangi burç olur?
3 Haziran hangi burç olur?
4 Haziran hangi burç olur?
5 Haziran hangi burç olur?
6 Haziran hangi burç olur?
7 Haziran hangi burç olur?
8 Haziran hangi burç olur?
9 Haziran hangi burç olur?
10 Haziran hangi burç olur?
11 Haziran hangi burç olur?
12 Haziran hangi burç olur?
13 Haziran hangi burç olur?
14 Haziran hangi burç olur?
15 Haziran hangi burç olur?
16 Haziran hangi burç olur?
17 Haziran hangi burç olur?
18 Haziran hangi burç olur?
19 Haziran hangi burç olur?
20 Haziran hangi burç olur?
21 Haziran hangi burç olur?
22 Haziran hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | İkizler Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0066 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme