İkizler Burcu Günlük Yorum (07 Nisan 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili İkizler saat 07:58 Venüs-Mars kavuşum etkisi altında Pazar günümüz başlayacak. Günün en önemli enerjisi olan bu kavuşum, aşk hayatınızı bir hayli canlandırıcıdır. Yeni tanışmalara vesile olur. Bir anda karşınıza çıkan, aklınızı başından alan bu kişi hakkında lütfen acele karar vermeyiniz. Hele bir zaman geçsin. En azından 15 Nisan tarihine kadar bekleyip göreyim şeklinde hareket ediniz. Bu kavuşum aileye yeni bir bebeğin katılma planlanması, çocuklarınızla alakalı aktiviteler, yeni hedefler belirleme, kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilme yönünde bir hayli olumludur. Enerjiniz yüksektir. Durmaya, düşünmeye zamanınız yok gibidir. Ancak gizli saklı işlerden, bir işi halletmek için dolambaçlı yollardan sakınmak gerekir. Zamanı çok iyi değerlendirdiğiniz takdirde bu kavuşum hızlı biçimde ilerlemenizi sağlar.

 

 

Endişe duyduğunuz konuları açıklığa kavuşturmanızda yardımcı olur. Spor aktiviteleri, fiziksel efor gerektiren her türlü işte başarı verir. Sosyal hayatınızı canlandırır, sizi popüler kılar. Bir grup içinde liderlik gücü kazanırsınız. Yaşam koçluğu gibi görevlerde bulunursunuz. Karşı cins üzerinde etkiniz bir hayli yüksek olur. Kendinizden yaşça genç veya ruh olarak genç kalabilmeyi başaran kişilere yönelirsiniz. Hedeflerinizi gerçekleştirme azminiz görülmeye değerdir. Sunum yapabilir, seminerlere katılabilir, rekabet gerektiren alanlarda söz sahibi olabilirsiniz. İş girişimleriniz başarıyla sonuçlanır. Yeni bir projeye adım atabilirsiniz. Geri planda çalıştığınız bir işi yürürlüğe koyabilirsiniz.

 

Aktif, girişimci, yenilikçi bir bakış açısıyla hareket edebileceğiniz güzel bir gün olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle,

Hürriyet Astroloji

İstediklerinizi alabilecek, ortaya koyabilecek veya geliştirebilecek gücünüz var. Tek problem, ne istediğinize net olarak karar vermeniz sanırım! Sadece konuşup eyleme geçmemeniz sorun yaratabilir. İmajınızı güçlendirecek potansiyel söz konusu, yeteneklerinizi göstermelisiniz. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var!Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe

Milliyet Astroloji

Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.

Vatan Gazetesi

Felsefi veya inanç sistemine ait konuların paylaşıldığı görüşmeler yapmanız gerekebilir. Hızlıca tüketilen günlük ve sıradan sohbetlerdense bu tarz geliştirici ortamlarda bulunmak size iyi gelebilir. Gelecek davetlere katılın.

Turk.net

Sizin çok sıklıkla konu edildiğiniz bazı tartışmaların farkındasınız. Bu oluşumda size dönük olumsuz düşünceleri, tartışmaların dışından etkileyemeyeceksiniz.Ev, aile ilişkilerinizde yaşantınızı sorgulayabileceğiniz bağımlılıklar söz konusu. Yanıtsızlığınızın umutsuzluğa dönüşmemesi için gösterdiğiniz çabaların paylaşılması, bugünlerde çok olası.
Para Durumu: Uyguladığınız sıkı para politikasının aldığı tepkilerden üzüntü duyacak durumda olmadığınızı biliyorsunuz. Tahsilattaki problemlerinizi ödemelerinizi geciktirerek dengelemeye çalışmanız, bu şartlarda pek ilkesizlik sayılmayabilir.
İş Yaşamı: İstikrar için, çabalarınız yeterli görünmese de umut var. Mevcut koşullar, birçok insan gibi sizin de umutlarınızı sınırlayabiliyor. Zor günlerden geçici olarak kurtulurken, yeni gerginliklerin hazırlığını yapmak durumunda kalmamalısınız.
Aşk Yaşamı: Kalıcı görmediğiniz bazı etkileşimlerin de size yararı olabilir. Erken tespitler yanılgılara yol açıyor. İlişkilere koyduğunuz sınıflamalar, çok özel şeyleri kaçırmanıza neden olmak üzere.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Çalışma ortamınızdaki bir çelişkinizi olumlu bir biçimde ortadan kaldırmanız gerekiyor.

Takvim Gazetesi

Kartınız Işık... Pek çok kişinin bakıp zor gördüğü işleri tek başınıza çözerek kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz. Bu performansınızı kendiniz dahi keşfetmemiştiniz. Ani gelişmeler var.

Güneş Gazetesi

Kendinizi çok iyi hissedeceğiniz bir gün. Sevdiğinizin sıcak ilgisi ve duygularını size anlatması, keyfinizi daha da arttıracak. Geleceğe yönelik hoş istekler içine girebilirsiniz. Aile büyüklerine yeterince zaman ayıramamanın sıkıntısını yaşıyorsunuz. İşte yeni bir atılım yapmanızın en uygun zamanı.

Sabah Gazetesi

Bugün yoğun duygu seli içindesiniz. Dengelerinizi alt üst eden düşüncelerinizi beslemekten yorulmuyorsunuz. Zaman değerlerinizi iyi kullanmalısınız. Mantık yönünüzü kullanmanız gereken bir dönem. Jüpiter'in sunacağıfırsatları görmenizde yarar var. Partnerinizin eleştirilerinden sıkılmış durumdasınız. Özellikledengelerinizi kontrollü kullanmanız gerekebilir..

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Mayıs hangi burç olur?
23 Mayıs hangi burç olur?
24 Mayıs hangi burç olur?
25 Mayıs hangi burç olur?
26 Mayıs hangi burç olur?
27 Mayıs hangi burç olur?
28 Mayıs hangi burç olur?
29 Mayıs hangi burç olur?
30 Mayıs hangi burç olur?
31 Mayıs hangi burç olur?
1 Haziran hangi burç olur?
2 Haziran hangi burç olur?
3 Haziran hangi burç olur?
4 Haziran hangi burç olur?
5 Haziran hangi burç olur?
6 Haziran hangi burç olur?
7 Haziran hangi burç olur?
8 Haziran hangi burç olur?
9 Haziran hangi burç olur?
10 Haziran hangi burç olur?
11 Haziran hangi burç olur?
12 Haziran hangi burç olur?
13 Haziran hangi burç olur?
14 Haziran hangi burç olur?
15 Haziran hangi burç olur?
16 Haziran hangi burç olur?
17 Haziran hangi burç olur?
18 Haziran hangi burç olur?
19 Haziran hangi burç olur?
20 Haziran hangi burç olur?
21 Haziran hangi burç olur?
22 Haziran hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | İkizler Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0093 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme