İkizler Burcu Günlük Yorum (24 Mart 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili İkizler Pazar günümüz saat 17:49 olana dek Ay-Boşluk etkisi altında geçecektir. Bu kısa süre içinde size yöneltilen haklı bir eleştiriyi dahi abartılı bir şekilde ele alabilir,gerçekçi davranmak yerine her şeyde kendinizi haklı görebilirsiniz.Size göre her şey kendi bildiğiniz şekilde olmalıdır ve fikirlerinize karşı çıkılmamalıdır. Tabii ki dikkat edilmesi gereken nokta sakinleşmenizi sağlayacak meşguliyetlere yönelmektir.

 

Saat 17:49 sonrası Başak burcunda ilerleyecek Ay, ev sınırları içindeki düzenleme, ayrıntıları ve ihtiyaçları gözden geçirme anlamında etkilidir. Mükemmellik anlayışınızı belli bir çizgide tutmanın faydalı olur.En azından istediğiniz gibi yürümeyen bir takım meseleleri sakince ele alınmış olursunuz. Bu size zaman kazandırabilir.

 

Y.G.S Sınavına girecek olan canlarımıza başarılar diliyorum. Hepimiz için güzel bir Pazar günü olsun. Canı gönülden sevgilerimle,

 

Hürriyet Astroloji

Yeni şeyler denemek yerine, geleneksel veya alışılmış şeylerde yenilikler yapmak ya da yeni düzenlemelere gitmek, herşeyde değişiklik yapmaktan daha mantıklı sonuçlar ortaya çıkartabilir.Düşünceleriniz geçmişin etkisinde kalabilir. Akraba, kuzen, eski tanıdık veya kardeşlerinizin ziyareti söz konusu olabilir. Duygularınızı kontrol etmeniz gerekiyor. Bilgilerinizi başkalarıyla da paylaşabilirsiniz.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe

Milliyet Astroloji

Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.

Vatan Gazetesi

Boğucu işleri bir kenara bırakın bugün için. Bir süredir ihmal ettiğiniz arkadaşlarınızın gönlünü almak için fırsat yaratın. Sizi sevgileriyle onurlandıracaklardır. Akşama doğru birinden beklenmedik bir tepki alabilirsiniz.

Turk.net

Gün içinde moral durumunuzda değişkenlikler olacaktır. Bir süreden beri sürüncemede kalan bir sorununuzun çözümü için yeni düşünceler geliştirebilirsiniz.Yeni bir karar almaya uygun bir günde değilsiniz ve bugün yeni girişimlerde bulunmamaya çalışın. Düşündüğünüz konuya motive olamaya başlıyorsunuz.
Para Durumu: Parasal konularda şanslı bir gündesiniz. Beklediğiniz bazı maddi kazanımlara kavuşabilir ve kendinizi maddi konularda güvende hissedebilirsiniz fakat bu sizde bir savurganlık doğurmamalı.
İş Yaşamı: Bugün iş yerinizde sıkıntılı anlar yaşayabilirsiniz. Önemsiz bulacağınız bazı işlerle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Sinirlerini gerilebilir. Sinirlerinizi bozmayın, akşama rahatlayacaksınız.
Aşk Yaşamı: Duygusal olarak kendinizi güçlü hissediyorsunuz ve kararlarınızda fazlasıyla iradeli davranacaksınız. Karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir ve hoş sürprizler yaşayabilirsiniz.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Bazı konularda seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz ancak ani karar vermemeye çalışmalısınız. Küçük bir sağlık sorunu yaşayabilirsiniz.

Takvim Gazetesi

AŞK: Sıcakkanlı ve romantiksiniz.Ancak bugünlerde maceradüşkünlüğünüzün var olduğusöylenebilir. İlişkinizde sorunlarıbaşlatmak istemiyorsanız macerapeşini bırakmalısınız. Partnerinizkolay kırılıp incinebilir.İŞ: Hiç kimseden maddi ve manevi karşılıkbeklemeden elinizden gelen tüm yardımlarıyapmaya çalışıyorsunuz. Sanki bu devirdeinsanlığın doğuşunu hazırlıyor gibisiniz.SAĞLIK: Cesaretiniz ufak kazalara neden olabilir.

Güneş Gazetesi

Duyacaklarınız keyfinizi kaçıracağından, görüşmeye hazırlıklı gidin. İşinize müdahale eden biri var var, özgürlüğünüzü kısıtlanmış gibi hissediyorsunuz. İş ortamınızda güvensizlik kaynağınız olarak gördüğünüz bu kişiyi dikkatle izlemeniz yararlı olabilir.

Sabah Gazetesi

Yönetici gezegeniniz Merkür, ileri hareketine başlamasıylasosyal ilişkilerinizde ikna edici bir tablo çiziyor. Bugün sizi ikna etmeye çalışmaktan yorulabilirler. Çevreniz için, zor bir kişi olarak tanınabilirsiniz. Aklınıza ve yeteneğinize güveniyorsunuz. Sosyal hayatınız oldukça renkli seyrederken, eğlenceli ortamlardan sıkılabilirsiniz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Mayıs hangi burç olur?
23 Mayıs hangi burç olur?
24 Mayıs hangi burç olur?
25 Mayıs hangi burç olur?
26 Mayıs hangi burç olur?
27 Mayıs hangi burç olur?
28 Mayıs hangi burç olur?
29 Mayıs hangi burç olur?
30 Mayıs hangi burç olur?
31 Mayıs hangi burç olur?
1 Haziran hangi burç olur?
2 Haziran hangi burç olur?
3 Haziran hangi burç olur?
4 Haziran hangi burç olur?
5 Haziran hangi burç olur?
6 Haziran hangi burç olur?
7 Haziran hangi burç olur?
8 Haziran hangi burç olur?
9 Haziran hangi burç olur?
10 Haziran hangi burç olur?
11 Haziran hangi burç olur?
12 Haziran hangi burç olur?
13 Haziran hangi burç olur?
14 Haziran hangi burç olur?
15 Haziran hangi burç olur?
16 Haziran hangi burç olur?
17 Haziran hangi burç olur?
18 Haziran hangi burç olur?
19 Haziran hangi burç olur?
20 Haziran hangi burç olur?
21 Haziran hangi burç olur?
22 Haziran hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | İkizler Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0073 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme