İkizler Burcu Günlük Yorum (18 Aralık 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili İkizler, saat 02:48Ay-Balık burcunda seyrine başlıyor ve saat 04:07 Neptün ile kavuşum yapıyor. Büyüklerinizle olan ilişkiniz, yavrularınızla olan temasınız, hayatın güzel taraflarıyla olan irtibatınız açısından bu enerjiler son derece yararlıdır. İçinde bulunduğunuz sistemin bir parçası olarak, bir yanımızla düzene bağlıyız. Toplumsal yaşamda karşılaştığımız insanlar ve yakın çevremizle aramızdaki ilişkilerde saygı, sevgi güven üçlüsü oldukça önemli. Yeni bir yıla hazırlanırken,  hayatınızın anlamı, değerleriniz konularında iyimser düşünebilir, neyle uğraşıyor olursanız olun günlük enerjiniz sayesinde yüreğinizin içinde huzur bulabilirsiniz.

 

Saat 07:16Ay-Venüs görünümü, sahip olduklarımızı veya olamadıklarımızı kısaca değerlerimizi kendi içimizde sorgulamamızı ve yaşamımızdaki önemleri üzerinde düşünmemizi sağlıyor.

 

Saat 19:44 Mars-K.düğüm görünümü,iş ve ailevi, sağlık konularındaen doğru kararı verebilmeniz anlamında etkilidir. Eğer iş yerinizde sorunlarınız varsa, bazı kişiler sizin üzerinizde baskı ve kontrol kurmaya kalkışıyorlarsa, işiniz maddi açıdan sizi doyurmuyorsakonuşma vaktiniz gelmiş demektir. Bugün oturup nasıl bir iletişimde bulunmanız gerekiyor bunları lütfen düşününüz. İş arayışında olanlar sizler de yetenekli olduğunuz alanlarda girişimci davranınız. Ciddi anlamda cesur ve kendinizden emin olarak özgeçmişinizi sizin için önemli gördüğünüz yerlere ulaştırınız. Sağlık konusunda da etkili olan bu görünüm, doktor kontrolleriniz için uygun bir zamanı işaret etmektir.

 

Not: 2013 Yıllık yorumlarımız Çarşamba günü yayınlanacaktır. Bilginize.

 

 

YANLIŞA DÜŞMEDEN ÖNCE

DOĞRU OLMAYI BİLMEK LAZIM

SEVİLMEYİ İSTEMEDEN ÖNCE

SEVMEYİ BİLMEK LAZIM..............iremSU

 

 

Sevginin, güzelliklerin, huzurun etkili olacağı bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

Hürriyet Astroloji

Üzerinizde otorite sahibi olan bir erkek bugün biraz canınızı sıkabilir. Bu kimse yaş ve cinsiyetinize göre Eşiniz, babanız ya da tatil günü olmasına reğmen işveren veya şefiniz olabilir. Genele açık yerlerde haraketlerinize ve çevrenize çok dikkat etmeniz gerekiyor. Üzerinizdeki Astrolojik etkiler Polisiye olaylara ya da başka istenmeyen durumlara karışmanıza sebep olabilir. Siz bir erkekseniz ve bugün bir kadınla buluşmak için bir yere gitmeniz gerekiyorsa bazı zorluklar geçmenizin gerekeceğini de bilmelisiniz. Siz bir kadınsanız, bir erkek yüzünden canınız sıkılabilir. Hangi cinsiyetten olursanız olun bugün sıkıntılı bir durumdan geçmeniz ya da zor bir yolculuk yapmanız ihtimali güçlüdür. Her durumda, sonunda feraha çıkıp, fiziksel ve psikolojik olarak rahatlayacağınız bir sıkıntıdan geçeceksiniz.

Milliyet Astroloji

Artık iş hayatınıza odaklanacağınız süreçler hızlanıyor. Yeni bir bakış açısı kazandığınız bu dönem önemli adımlar atmaktasınız. Yeni beklentiler ve getireceği iş imkanları sizi motive edecek. Topluma faydalı olmak adına daha istikrarlı bir duruş sergilemek arzunuz. Ancak bir yandan da çalışma ortamında alınması gereken sorumluluklar var.

Vatan Gazetesi

Odaklanma sorunu yaşayıp, birlikte çalıştığınız insanlarla ufak sürtüşmelere girebilirsiniz. Keşke bazı şeyler biraz oluruna bırakılabilse ama bugün o günlerden biri değil. Eğer elinizden geleni yapmışsanız mesele yok. Rehaveti bir kenara bırakıp olaya hırsla sarılmaya bakın.

Turk.net

Aşk yaşantınızda ayrılık yaşayabilirsiniz. İş yaşantınızda sabırlı olmalısınız. Çevrenizde dönen dedikodulara kulak asmayın. <br>Size detaycı denildiğinde neden hakaret edilmiş gibi alıyorsunuz. Biliyorsunuz detaylar olmazsa bütün de olmaz. Detaycısınız ve bu yanınızdan da hiç zarar görmediniz. Bugün bir davet alabilirsiniz. Değerlendirin. Biraz kalabalık gibigörünse de davetin sahibi sevdiğiniz biri.
Para Durumu: Yerli para, yabancı para oyunlarına hiç girmeyecektiniz. Gördüğünüz gibi ne zaman ne olacağı belli olmuyor. Neyse ki fazla kaybınız yok. Ama sizingibi bir sağlamcı bundan yeterince ders çıkartacaktır.Ve neyse ki bir gizlilik uzmanıolduğunuz için kendinizden başkasını üzmediniz.
İş Yaşamı: Biraz daha sabırla bu işin altından kalkacaksınız. Acelecilik zaaflarınızdan biri. Hiç yararını görmediniz biliyorsunuz. Zaten bu işin tekrartekrar önünüze gelmesinin sebebi bu değil mi ? Sizin için iş denilince bayrak koşusu mu akla geliyor ?
Aşk Yaşamı: Ayrılık ağır ağır yaklaşıyor. İkinizde onu aylardır çağırıp durdunuz. Herhalde hiçbir birliktelik bunca yıpratılmaya direnemezdi. Etrafınızda bir iki aşk uzmanı var. Onların bu çözülmedeki payları sizden az sayılmaz. Bu ilişkiyi enbaşından beri onlarla birlikte yaşamanızın kaçınılmaz sonucu bu.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Bazı dedikoduların aslı astarı yok, boş yere kurulmayın. Ailenizden birinin sağlık durumu iyiye gidiyor. Meraklanmayın.

Takvim Gazetesi

AŞK: Aşkta hem güven, hemheyecanı aynı andatadanlardansınız. Bugün içinizkıpır kıpır. Gün ortasındasevdiğinizle bir araya gelmenizmoralinizi yükseltecek.PARA: Bazı aksaklıklar düzelmeaşamasına giriyor. Bu konuda da moraliniz gayetiyi. Ama akşam saatlerinde hesaplarınızda gelişenbir karmaşa moralinizi alt üst edebilir.SAĞLIK: Beslenme alışkanlığınızı değiştirdiniz.Şeker ve et tüketiminizdede artış var, azaltın.

Güneş Gazetesi

Duyacaklarınız keyfinizi kaçıracağından, görüşmeye hazırlıklı gidin. İşinize müdahale eden biri var var, özgürlüğünüzü kısıtlanmış gibi hissediyorsunuz. İş ortamınızda güvensizlik kaynağınız olarak gördüğünüz bu kişiyi dikkatle izlemeniz yararlı olabilir.

Sabah Gazetesi

Bugün Ay Kova burcunda ilerliyor. Duygusal konularınızda hassas olacağınız bir gün. Çevrenizdeki kişilerin desteğinizi bekliyorsunuz. Uzun süredir aklınıza taktığınız konularla ilgili planlar yapabilirsiniz. Partnerinizden de bu konuda anlayış bekliyorsunuz. Ortak çalışmalarınızda iyi niyetli yaklaşımların söz konusu olduğu bir gün.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Mayıs hangi burç olur?
23 Mayıs hangi burç olur?
24 Mayıs hangi burç olur?
25 Mayıs hangi burç olur?
26 Mayıs hangi burç olur?
27 Mayıs hangi burç olur?
28 Mayıs hangi burç olur?
29 Mayıs hangi burç olur?
30 Mayıs hangi burç olur?
31 Mayıs hangi burç olur?
1 Haziran hangi burç olur?
2 Haziran hangi burç olur?
3 Haziran hangi burç olur?
4 Haziran hangi burç olur?
5 Haziran hangi burç olur?
6 Haziran hangi burç olur?
7 Haziran hangi burç olur?
8 Haziran hangi burç olur?
9 Haziran hangi burç olur?
10 Haziran hangi burç olur?
11 Haziran hangi burç olur?
12 Haziran hangi burç olur?
13 Haziran hangi burç olur?
14 Haziran hangi burç olur?
15 Haziran hangi burç olur?
16 Haziran hangi burç olur?
17 Haziran hangi burç olur?
18 Haziran hangi burç olur?
19 Haziran hangi burç olur?
20 Haziran hangi burç olur?
21 Haziran hangi burç olur?
22 Haziran hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | İkizler Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0066 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme