İkizler Burcu Günlük Yorum (13 Aralık 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili İkizler yeni günümüz, saat 10:42 Yay burcunda oluşacak Yeniay etkisi altında başlıyor. Yeniay, ilişkimiz, evliliğimiz, iş ortaklığımız, maddi kazancımız ve çevremizle olan her türlü bağlantının, doğru ve yanlışların, olması gerekenlerin gözden geçirilerek dengeye oturtulması yönünde destekleyicidir. Önümüzdeki dört hafta boyunca sizler, bu meseleler üzerinde odaklanacaksınız. Yeniay, boşluk etkisi altında gerçekleştiği için, aceleci olmayalım.  Kafamız karışıksa beklemede kalarak derinlemesine düşünelim. Sözgelimi, problemlerinizi birbirinizi yargılamadan, tarafsız bir bakış açısıyla ele almanız  faydalı olacaktır. Burada önemli olan, bu ilişki sizin hayatınızda ne gibi bir öneme sahip ve her iki taraf da, sürdürülmesinden yana mı?

 

 

Bu soruları  açık ve dürüst bir şekilde cevap vermeniz lazım. Diyelim ki, bu beraberlik artık sizler tarafından bir anlam ve önem taşımıyor. O zaman bu dört haftalık süreçte, bundan sonrası için neler yapmanız gerektiğini düşünmelisiniz.  Eğer bir ilişkiniz yoksa, şimdi bu satırları okurken yalnızsanız, bu Yeniay, bir insanın hayatınıza girebilmesini mümkün kılabilir. Bu kişi sizin diğer yarınız ve sizi tamamlayıcı kişi olabilir. sağlar. Eğer evlenmek veya iş ortaklığı kurmak veya bitirmek istiyorsanız bu Yeniay, her türlü ilişkide, kazanç-kayıp anlamında değerlendirmede bulunarak doğru tespiti yapmanızda fayda sağlar. Kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebileceğiniz bir ilişki yaşamanızda rehberlik eder. Hiçbir şeyi abartmadan, kontrolünüzü kaybetmeden bunları ele alırsanız Yeniay dönemini başarılı bir şekilde değerlendirmiş olursunuz.

 

 

Eğer istersek
Her yeni GÜN,,,bir İLK olabilir
Hayatta
HİÇ BİR ŞEY İÇİN GEÇ KALINMIŞ DEĞİLDİR….iremSU

 


Her şey ilkleriniz kadar güzel olsun. Gönlümce sarıp sarmaladım her birinizi. Sevgilerimle,

Hürriyet Astroloji

Önemli insanlardan destek görebilir, varsa maddi sorunlarınızı düzeltebilirsiniz.Para sorununuz yoksa elinize ekstradan paralar geçebilir. Eğer siz bir erkekseniz kırdığınız birisinin gönlünü almanıza uygun fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Önemli dikkatsizlikler yaparak işinizle ilgili bazı satınalma hatalarına neden olabilirsiniz.

Milliyet Astroloji

Parasal konular ve maddi durumunuz sizi düşündürmekte. Özellikle elinizdeki nakit paralar konusunda bazı endişeler öne çıkabilir. Beklediğiniz destekler ise engeller taşımakta. Bu dönem yatırım planlarınızı ertelemenizde yarar var. Kişisel olarak kazançlarınızı artırma şansınız bulunuyor. Özellikle grup çalışmalarından gelecek yeni imkanlar size güven verecek.

Vatan Gazetesi

Sanatla ilgilenenler, güzel eserler ortaya çıkarabilir. Aşk ilişkileri bazen kalbinizi yaralıyor olabilir. Finansal oluşumlar lehinize gelişiyor. Açtığınız hukuk davaları beklediğinizden daha kısa zamanda sonuçlanabilir.

Turk.net

Arkadaş ilişkilerinizdeki bir hoşluk, direk sizinle ilgili olmasa da, bugünlerde sizi de mutlu edecek. Uzak bir yakınınız olmasına karşın, çok sevdiğiniz birinin karmaşık sağlık sorunları sizi üzüyor. Bu konuda yeterince duyarlı bulmadığınız biriyle problem yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde güzel haberler alacaksınız, hareketli bir geceye hazırlıklı olun.
Para Durumu: Gelirinizle ilgili bazı görüşmeleriniz olabilir. Hızla sıkışık bir döneme giriyorsunuz. Bunun farkındasınız. Bu sıkışıklığın çözümü için fazla olanaklı olmadığınızı düşünmeniz biraz yanılgı gibi.
İş Yaşamı: Alçak gönüllülüğünüzü bir yerlerde sınırlamanız yararlı olacak. Çalışma yaşamınızda gerçekleşen istikrarda büyük pay sahibisiniz. Bunun size sık, sık hatırlatılması düşündüğünüz kadar gereksiz olmayabilir.
Aşk Yaşamı: Bugün sevgilinizle küçük bir gerginlik yaşayabilirsiniz. Geçmişte işlemiş olduğunuz bir hatayı yüzünüze vurabilir. Gerginliğinizi ona yansıtmamaya çalışın.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Her şeyi herkese anlatmak zorunda değilsiniz. Ağzınızı sıkı tutmanız gereken bir gün olabilir. Dolaylı edinilmiş bilgileri paylaşmak durumunda değilsiniz.

Takvim Gazetesi

Genel yaşamınıza iş yaşamınızı endekslemeyin. Ufak dalgınlıklarınız bir çok işinizi alt üst edebilir. Kısa yolculuklara sıcakbakmalısınız.

Güneş Gazetesi

Aşk hayatınızda arkada kalmış sorunları zihninizden silme zamanı. Her konuda doyumlu olmanız gerektiği halde yaşadığınız ilişkinin hoşluklarını yaşayamıyorsunuz. Geçmişteki bir hatalı davranış sizi bugün ürkek ve çekingen yapmış; artık tecrübe edindiniz .

Sabah Gazetesi

Bugün Ay karşıt burcunuzda ilerliyor. İlişkinizde yenilenmeler söz konusu. Duygularınız canlanıyor ve partnerinizle daha uyumlu bir birliktelik paylaşmak istiyorsunuz. Eğer aranızda bir problem varsa, nedenlerini çözmek için, uygun bir gün. Karşıt evinizde ilerleyen Merkür ve Ay'danolumlu etkiler alırken, renkli ve hoş bir zaman geçirebilirsiniz

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Mayıs hangi burç olur?
23 Mayıs hangi burç olur?
24 Mayıs hangi burç olur?
25 Mayıs hangi burç olur?
26 Mayıs hangi burç olur?
27 Mayıs hangi burç olur?
28 Mayıs hangi burç olur?
29 Mayıs hangi burç olur?
30 Mayıs hangi burç olur?
31 Mayıs hangi burç olur?
1 Haziran hangi burç olur?
2 Haziran hangi burç olur?
3 Haziran hangi burç olur?
4 Haziran hangi burç olur?
5 Haziran hangi burç olur?
6 Haziran hangi burç olur?
7 Haziran hangi burç olur?
8 Haziran hangi burç olur?
9 Haziran hangi burç olur?
10 Haziran hangi burç olur?
11 Haziran hangi burç olur?
12 Haziran hangi burç olur?
13 Haziran hangi burç olur?
14 Haziran hangi burç olur?
15 Haziran hangi burç olur?
16 Haziran hangi burç olur?
17 Haziran hangi burç olur?
18 Haziran hangi burç olur?
19 Haziran hangi burç olur?
20 Haziran hangi burç olur?
21 Haziran hangi burç olur?
22 Haziran hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | İkizler Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0068 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme