İkizler Burcu Günlük Yorum (11 Şubat 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili İkizler  yeni haftamız saat 03:29 Ay-Neptün kavuşumuyla başlamakta. Hayatın güzelliğini, anlam ve önemini ruhsal anlamda hissediyoruz.   Engin duygularımız, koruyucu ve olumlu bir duygusal hassasiyet içinde birbiriyle harmanlanıyor.  Böylesi bir görünüm güçlü bir sinerjinin ruhumuzda oluşması anlamına gelir ki, hakikaten son derece rahatlatıcıdır. Ancak birazdan açıklayacağım Venüs-Satürn görünümü çok önemli. Şimdi birlikte onu ele alalım.

 

 

Saat 08:42 Venüs-Satürn zorlayıcı görünümü çalışma hayatındaki yoğunluk düşündürücü.  Bir yandan görüşmeler diğer yandan kurulan bağlantılar sizi yorabilir. Çok disiplinli ve acele etmeden çalışmanız gerekir. Yenilikleri uygulamak kolay olmayabilir. Bir iş veya ilişki  hakkında  karar vermeniz, bu kararı uygulamanız kolay olmayabilir. Eğer bir değişiklik istiyorsanız, bunun alt yapısının mutlaka sağlam olması gerekir. Onun için, sabırlı olmanızda yarar var. Bir proje üzerinde çalışmaya başladıysanız, Temmuz ayına kadar bir hayli yoğun olacaksınız demektir.

 

 

Saat 10:33 Ay-Jüpiter görünümü, kendinizi geliştirmeniz, mesleki yaşamınızı önemsemeniz gerektiğini gösteriyor. Eğer kişisel isteklerinizle, dış dünyanın gerekleri arasındaki ayrımı bilmezseniz boşuna zaman kaybetmiş olabilirsiniz. Saat 17:41 Ay-Pluto görünümü maddi ve manevi değerlerimizi korumak, çıkarlarınızın farkında olarak yaşamak istediğimizi, kafamıza  koyduğumuzu yapmaktan vazgeçmeyeceğimizi anlıyoruz. Çünkü güçlü olmanın insanı her türlü kötülükten koruyacağını düşünebiliriz. Saat 11:57 Ay-Mars ve saat 16:01 Ay-Merkür kavuşumu mesleki konularda ve sorumluluklarınızla başa çıkma anlamında, dayanıklılık gücünüzü bir miktar düşürebilir. Hızlı ve aktif hareket etmek isteyen İkizler, bu enerji altında motivasyon sıkıntısı çekebilirler. Yanılmamak için işimize gücümüze önem vermek, yanıltmamak için ilişkilerimizde dikkatli olmak gerekir.

 

Saat 19:03-13 Şubat Çarşamba saat 03:51 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Dilediğimiz biçimde kendimizi  ifade edemediğimizi düşünürüz. Dikkatli olmak, bilinçli hareket etmek ve neyin üzerinde ilerlediğimizin farkında olmak lazımdır. Ani kararlar veya fazlasıyla iyi niyetli düşünmek, hislerimiz doğrultusunda kararlar vermek bizi zorlayabilir. Yenilik içeren kararlarımızı gözden geçirmek faydalıdır. Duyguların esiri olduğunuz zaman, gözünüzün önündeki hakikati görmeniz zor olur. Bu durum tabii ki yanlış bir saptamada bulunmanıza yol açabilir.

 

 

Bugün bir yanımız özgür olmak istese de, bir yanımız hayatla  mücadele etmek zorunda..Hadi bakalım hayırlısı ola. Mutlu haftalar diliyorum tüm can dostlarıma. Her şey gönlünüzce olsun.

Hürriyet Astroloji

Belli bir anlaşmanın veya üzerinde uzaşılması gereken bir konunun sizin için uygun olmadığını ifade etmiş veya hissettirmiş olmalısınız. Yapmanız gerekenler ve yapmak istedikleriniz arasında kalabilirsiniz. Sizi bekleyen görev ve sorumluluklarınızı ihmal etmemeniz olumlu bir etki bırakmanızı, istediğiniz yardımı almanızı sağlayacaktır. Aşk hayatınız ön planda.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe

Milliyet Astroloji

Mesleki konular ve sizi bağlayan sorumluluklar en üst düzeyde yaşanıyor. Kendinize yeni hedefler koyarken daha akılcı ve istikrarlı dönemler öngörmeye çalışmalısınız. Aynı zamanda yaratıcı hayal gücünüz iş hayatında size olumlu tecrübeler katacaktır. Kendinizi eğitsel açıdan geliştirdiğiniz çalışmalar hızlanıyor. Beklentilerinizi büyüteceksiniz.

Vatan Gazetesi

İşinizde gergin ve rekabetçi bir ortam olacak bugün. Dengelemek için uğraşmazsanız işler sarpa sarabilir. Becerilerinizin kıymetini bilin ve bunu cesurca sergileyin. Ancak bu özgüvenin kibir boyutuna ulaşmasına izin vermeyin. Bu sayede insanlar sizin yanınızda olacak.

Turk.net

Görüşlerine değer verdiğiniz arkadaşlarınızla, çeşitli konularda fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Bugüniletişimden kaynaklanan sorunların geride kalacağı söylenebilir. Yolculuklarınızda önemli koşullar elde edebilirsiniz. Fakat yine de acelecilik yüzünden fırsatları gözardı etmeyin.
Para Durumu: Bugün maddi konularda istediğiniz atılımları yapabilirsiniz. Önemli konularda gecikmeler yaşayabileceğiniz bugün, bazı planlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz.
İş Yaşamı: Heyecan ve enerji dolusunuz ama dikkatinizi aşırıya kaçırırsanız sorun yaşayabilirsiniz. Kişilik çatışmalarından oldukça uzak durmalısınız. Bugün işbirliklerinde isteksiz bir tavır sergileyebilirsiniz. İş yaşantınızda yolunda gitmediğini düşündüğünüz konular yüzünden huzursuzluklar yaşamanız mümkün.
Aşk Yaşamı: İlişkinizde ileriyi düşünerek düzenlemeler ve planlamalar yapmakisteyebileceğiniz bir gün. Partnerinizin duygusal desteğini yanınızda hissetmek sizi mutlu edecektir.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Enerjik bir gündesiniz ama aynı zamanda kişilik çatışmaları yaşayabilirsiniz.

Takvim Gazetesi

Oldukça sabırlı olmanıza rağmen, bugün sabırsız bir gününüzdesiniz. Yakın çevrenizin etkisinden kurtulamıyor ve onların her söylediğini bir an önce uygulamak istiyorsunuz.

Güneş Gazetesi

Partnerinize karşı düşündüklerinizi ifade etmekte başarılı olacağınız bir gün. Düşüncelerinizle duygularınız arasında denge kurmaya çalışın. İş hayatınızda istediğiniz, özlediğiniz hareketlenme yakında gerçekleşecek. Buna uygun olarak da mali sıkıntılarınız dağılıyor, bekleyin.

Sabah Gazetesi

Maddesel konularda sezgilerinize güvenebilirsiniz. Kazançlarınızda; istediğiniz şartların gündeme gelmesi, özel çabalarınız sayesinde gerçekleşecektir. Partnerinizin sizinle aynı düzeyde olması, kişisel ve ortak çabalarınızı daha da verimli hale dönüştürebilir. Düşündüğünüz şeyler için yolculuklar gündeme gelecektir.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Mayıs hangi burç olur?
23 Mayıs hangi burç olur?
24 Mayıs hangi burç olur?
25 Mayıs hangi burç olur?
26 Mayıs hangi burç olur?
27 Mayıs hangi burç olur?
28 Mayıs hangi burç olur?
29 Mayıs hangi burç olur?
30 Mayıs hangi burç olur?
31 Mayıs hangi burç olur?
1 Haziran hangi burç olur?
2 Haziran hangi burç olur?
3 Haziran hangi burç olur?
4 Haziran hangi burç olur?
5 Haziran hangi burç olur?
6 Haziran hangi burç olur?
7 Haziran hangi burç olur?
8 Haziran hangi burç olur?
9 Haziran hangi burç olur?
10 Haziran hangi burç olur?
11 Haziran hangi burç olur?
12 Haziran hangi burç olur?
13 Haziran hangi burç olur?
14 Haziran hangi burç olur?
15 Haziran hangi burç olur?
16 Haziran hangi burç olur?
17 Haziran hangi burç olur?
18 Haziran hangi burç olur?
19 Haziran hangi burç olur?
20 Haziran hangi burç olur?
21 Haziran hangi burç olur?
22 Haziran hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | İkizler Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.008 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme