İkizler Burcu Günlük Yorum (01 Kasım 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili İkizler Cuma gününe,  saat 07:27 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında adım atacağız. Bu enerji,  aşk hayatımız, çocuklarımız, davranışlarımız, hayatın güzelliklerini hissedebilmemiz yönünde bize hız, aktivite, isteklilik, değişim ve yenilik arzusu katıyor. Başkalarıyla ilişki kurmak isteyeceğiz, aşkı yaşamaktan zevk alacağız. Ancak üzerimizde baskı kurulmasına izin vermeyeceğiz. Her şey karşılıklı olmalı,  güzellikler yeri geldiğinde paylaşılmalı, sosyal hayatımız canlanmalı diye düşüneceğiz.

 

Saat 14:05 Merkür-Mars olumlu görünümü, çalışma hayatımız ve bazı özel meselelerimiz bizi zorlayabilir. Tam olarak ne yapmak gerektiğini bilemeyebiliriz. Unutmayalım ki, Merkür gerilemekte ve bizim ani kararlardan kaçınmamız gerekiyor. İç dünyamızda baskı yaratan konular, daha önce verilmiş kararlar tekrar önümüze çıkabilir.  Sağlık kontrollerimizi yaptıralım. Ev, aile ve ilişki meselelerinde sakin olmalı,  bilinçli düşünmeliyiz.

 

Saat 15:12 Güneş-Chiron arasındaki görünüm, mesleki konulardaki kararlarınızı ve iş ilişkilerinizi tarafsız ve iyi niyetlilik çerçevesi içinde gözden geçirdiğinizin işaretidir. En kısa zamanda bunları yerli yerine oturtmak arzunuz yoğundur.

 

Saat 19:05 Güneş-Pluto olumlu görünümü, finansal anlamda güce kavuşmanız, hayatınızı düzenlemeniz, daha verimli çalışmanız anlamında sizi destekleyicidir. Bu enerji sayesinde ortaklaşa hareket ettiğiniz kişilerle aranızdaki maddi ve manevi paylaşımlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Alacak ve borçlarınızla ilgili meseleleri farklı bir tutum ve anlayışla ele alabilirsiniz.

 

Not: Saat 12:30 itibariyle oluşacak Uranüs-Pluto görünümünü, bugün yayınlanan Kasım aylık yorumunuzda detaylı bir şekilde gözden geçirebilirsiniz. Gayet önemlidir. Gözlerinize sağlık olsun.

 

 

Kasım ayının sizler için, ileriye dönük olumlu gelişmelere başlangıç olması dileğimle,

Sabah Gazetesi

Düşüncelerinizi hiçbir şekilde değiştirmek istemediğiniz için, sizi ikna etmeleri zor oluyor. Duygusal olmaktan çok, mantıksal davrandığınız için, hatalarınızdan asgari bir şekilde zarara uğruyorsunuz. Atılımcı yönlerinizin ortaya çıktığı dönemlerden birini yaşıyorsunuz. Girişimci ruhunuzu ortaya koyarken, desteksiz kaldığınızı düşünmemelisiniz.

Milliyet Astroloji

Eğlence ve keyifler ön planda olacak. Hayatın güzel yanlarını yaşarken biraz da sanatın içinde olduğu mekanlarda bulunabilir, yaratıcı yanlarınıza çok şey katabilirsiniz. Aşk ilişkilerinde flörtçü yanlarınız dikkat çekecek ancak bu alanda hiç ummadığınız ani gelişmelerden de heyecan duyacaksınız. Keyiflere yapılan harcamalara dikkat edin.

Turk.net

İyi ve güzel gelişmelere açık olduğunuz halde durumunuzdan memnun değilsiniz ve kuşkular içerisindesiniz. Oysa hayatınızdaki gelişmeler istediğiniz gibi olmakta ve çevrenizdeki insanlar size gıpta ile bakmakta. Mutsuzluğu bir kenara atıp işinize dört elle sarılmalısınız. İyi bir konumdasınız ve yaptıklarınızla göz dolduruyorsunuz.

Aşk Yaşamı: Çok mutlu bir beraberliğiniz var. İlişkiniz ile ilgili olarak en olumsuz şey, sevgilinizin üstüne çok fazla düşmeniz. Farkında değilsinizama zaman zaman onu bu tavırlarınızla çok sıkıyor, boğuyorsunuz.

İş Yaşamı: Bugün işleriniz pek yoğun olmayacak. Kendinize bol bol zamanayırabilecek,hatta işten erken çıkma fırsatı bulup , uzun zamandır ihmal ettiğiniz bazı işleri halletme imkanı bulabileceksiniz.

Para Durumu: Harcamalarınıza dikat etmiyor ve bozuk olan ekonomik durumunuzu daha da sıkıntıya sokuyorsunuz.Gereksiz harcamalardan kaçınmanız gereken bir gün.

Dikkat: Bugün uzun zamandır borcunuzu ödemediğiniz bir arkadaşınızla görüşeceksiniz. Sizdenbu borcu ödemenizi talep edebilir.

Hürriyet Astroloji

Bazı konuların umduğunuz gibi gelişmeyebilir.Önemli bir ilişkiniz sayesinde sizin için nelerin daha önemli olduğunu anlayabilirsiniz . Maddi konular, anlaşmalar veya resmi bir başlık ön plana çıkabilir veya bir süre bekletilme ihtiyacı doğabilir . Sözlerinizi tutmanız ve bütçenizi aşmamanız gerekiyor . Tüm burçlar için gün geneli: Mevcut gezegen etkileri bizi acilen belli konularda harekete geçmeye zorluyor . Ancak, bu anlamda hızla ve kararlı şekilde harekete geçerek planlarımızı yürürlüğe koyma ve işleyip işlemediğini görme şansı yakalayabileceğimiz gibi; aynı hızla yanlış bir yolda veya yönde ilerleme kararı alma riskimizde var . İlişkilerde sakinliği korumak ve dengeli davranmak önem taşıyor . Baskıcı, yararcı veya sübjektif kişiler ya da adil olmayan tavırlar günü bozabilir . Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın . Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın.

Takvim Gazetesi

Kartınız Güneş... Bugün içiniz bir çocuk gibi coşku içinde. Güne pozitif olarak merhaba diyeceksiniz. Sevdiğinizle aranızdan su sızmıyor.

Vatan Gazetesi

Partnerinizle karşılıklı anlayış ve uyum içinde geçirebileceğiniz nitelikte bir gün. Sadece kendinizi değil onu da düşünün. Birlikte geçirdiğiniz mutlu anlarınızı çoğaltma şansı yaratın. Ortak ilgi alanınız varsa ona da yer açın.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Mayıs hangi burç olur?
23 Mayıs hangi burç olur?
24 Mayıs hangi burç olur?
25 Mayıs hangi burç olur?
26 Mayıs hangi burç olur?
27 Mayıs hangi burç olur?
28 Mayıs hangi burç olur?
29 Mayıs hangi burç olur?
30 Mayıs hangi burç olur?
31 Mayıs hangi burç olur?
1 Haziran hangi burç olur?
2 Haziran hangi burç olur?
3 Haziran hangi burç olur?
4 Haziran hangi burç olur?
5 Haziran hangi burç olur?
6 Haziran hangi burç olur?
7 Haziran hangi burç olur?
8 Haziran hangi burç olur?
9 Haziran hangi burç olur?
10 Haziran hangi burç olur?
11 Haziran hangi burç olur?
12 Haziran hangi burç olur?
13 Haziran hangi burç olur?
14 Haziran hangi burç olur?
15 Haziran hangi burç olur?
16 Haziran hangi burç olur?
17 Haziran hangi burç olur?
18 Haziran hangi burç olur?
19 Haziran hangi burç olur?
20 Haziran hangi burç olur?
21 Haziran hangi burç olur?
22 Haziran hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | İkizler Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0056 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme